Wtorek, 7 lipca
Imieniny: Cyryla, Metodego
Czytających: 522
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piknik jesienny SP 315

Wiadomości: Świdnica
Czwartek, 18 października 2012, 9:54
Aktualizacja: 9:56
Autor: red.
Fot. użyczone
W piątek 12 października cała społeczność Szkoły Podstawowej nr 315 w Świdnicy – uczniowie, ich rodzice, nauczyciele i wszyscy pracownicy, spotkali się na boiskach OSiR–u, aby wspólnie spędzić czas na bezpiecznej, sportowej zabawie podczas pikniku jesiennego.

Było mnóstwo zabawy: przeciąganie liny, mecze piłki nożnej, gry sprawnościowe, quizy historyczny i przyrodniczy, malowanie portretów nauczycieli z zasłoniętymi oczami. Uczniowie próbowali też pokonać panią dyrektor i jej zastępcę w rzucaniu rzutkami do celu. Ze zmiennym szczęściem.

Mimo jesiennej pogody nikt nie czuł chłodu – ciepła herbata i kiełbaski z grilla przygotowane przez rodziców oraz wspaniała atmosfera ogrzały największych zmarzluchów.

Było mnóstwo zabawy, radości, pozytywnej energii. W ten sposób społeczność szkoły pożegnała sezon letni i świętowała Dzień Edukacji Narodowej.

Impreza udała się tym bardziej, że w jej organizację, przygotowanie czy też prowadzenie aktywnie włączyli się rodzice naszych uczniów. Dzięki ich staraniom udało się pozyskać sponsorów, którzy ufundowali wszystko to, co jest przydatne na jesienny piknik. Dyrektor szkoły i nauczyciele składają szczególne podziękowania p. Mariuszowi Janiakowi, który wyjątkowo zaangażował się w organizację pikniku.

Dziękujemy także świdnickim firmom i sklepom:
• Sklep „SMAKOSZ” mięso, wędliny, drób Świdnica ul. Budowlana 2
• „RZEŹNIA” Sklep mięsno-spożywczy Urszula Podeszwa Świdnica ul. Bohaterów Getta 14-16
• „SUPER – CZEKET” s. c. Sklep mięsno-spożywczy Świdnica ul. Pułaskiego 2
• P.P.H.U. "M&J" Sp. J. Świdnica ul. Kasztanowa 5
• „PIEKARZ” Sp. j. M. Ciarkowska L. Ciarkowski ul. Okrężna 32
• „POS-SMAK" s. c. Hurtownia mięsa i wędlin ul. Westerplatte 59

Dziękujemy także rodzicom: p. Annie Jaworskiej, p. Agnieszce Uchańskiej, p. Agnieszce Cieplik, p. Beacie Komar, p. Katarzynie Kłus, państwu Paterak, p. Katarzynie Hager, p. Mariuszowi Janiak, p. Agnieszce Dziubek, p. Małgorzacie Szopa, p. Ewie Bzdyl, p. Grzegorzowi Hliwa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group