Piątek, 12 kwietnia
Imieniny: Damiana, Juliusza
Czytających: 1581
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Piknik kolarski

Wtorek, 30 sierpnia 2022, 9:43
Aktualizacja: 9:43
Autor: red
Świebodzice: Piknik kolarski
Fot. UM Świebodzice
Mieszkańcy Świebodzic całymi rodzinami zjawili się w niedzielny poranek (28 sierpnia) przed Wodnym Centrum Rekreacji.

Chociaż w prognozach pogody przewidywano deszcz, nie zniechęciło to miłośników kolarstwa. Tuz po godzinie 10:00 rozpoczął się II świebodzicki Piknik Rowerowy organizowany przez Klub Sportowy GVT BMC 3Soft.
Uczestników oraz gości przywitał Prezes Stowarzyszenia Zbigniew Gucwa, który wyjaśnił, na czym polegać będą zadania dla poszczególnych grup zawodników. Młodsi kolarze (niektórzy mieli niespełna dwa lata), po wesołej rozgrzewce, pod nadzorem instruktorów zmagali się z torem przeszkód, który nie tylko doskonalił ich dotychczasowe umiejętności, ale również stanowił szereg całkiem nowych wyzwań. Starsi rowerzyści, również pod czujnym okiem trenerów wyruszyli na wycieczkę do malowniczego Książańskiego Parku Krajobrazowego. Najmłodsi mogli cieszyć się zabawą w dmuchanych zamkach.

Każdy uczestnik wydarzenia otrzymał pamiątkową koszulkę, było również wspólne zdjęcie. Sportowe zmagania śledzili z uwagą Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga wraz z Zastępcą Tobiaszem Wysoczańskim oraz najwierniejsi kibice - rodzice zawodników.

Włodarz naszego miasta podziękował organizatorom za zaangażowanie w krzewienie sportu i popularyzowanie kolarstwa, a także świetną organizację wydarzenia. Podkreślił, że w dzisiejszych czasach, wypełnionych nauką, pracą i ciągłym pośpiechem, aktywność fizyczna i znalezienie czasu na wspólne, rodzinne, aktywne spędzanie czasu jest niezwykle ważne.

Na zakończenie organizatorzy zaprosili wszystkich na lody i pizzę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group