Czwartek, 27 stycznia
Imieniny: Anieli, Jana, Jerzego
Czytających: 570
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaworzyna Śląska: Piknik w Jaworzynie

Piątek, 3 września 2021, 15:12
Autor: red
Jaworzyna Śląska: Piknik w Jaworzynie
Fot. organizatorzy
To będzie prawdziwa gratka dla fanów służb mundurowych. Pokazy wojskowe, konkursy w strzelaniu z broni pneumatycznej, spotkania z przedstawicielami organizacji militarnych. Do tego dmuchańce, słodkości mnóstwo dobrej zabawy. Już w najbliższą sobotę, 4 września stowarzyszenie Jaworzyńska Pozytywka zaprasza na Piknik Rodzinny. Całkowity dochód z imprezy zostanie przeznaczony na pomoc potrzebującym.

Impreza odbędzie się na Stadionie Miejskim przy ul. Sportowej 1 w Jaworzynie Śląskiej, początek o godzinie 12:00. W czasie wydarzenia nie zabraknie wojskowego sprzętu i wszelkich militariów, spotkań z aktywnymi żołnierzami, weteranami i członkami służb specjalnych. Będzie można skorzystać z symulatora wypadku, alkogogli i symulatora jazdy samochodem, obejrzeć sprzęt ratowniczy. Odbędą się konkursy w strzelaniu z broni pneumatycznej, konkurs w skoku w dal z mistrzem Polski Mateuszem Jopkiem. Będzie można także spróbować swoich sił na rowerowym torze przeszkód.
- Dzieci zapraszamy do wzięcia udziału w zabawie polegającej na wykonywaniu zadań i zbierania punktów do „dyplomu komandosa”. W trakcie imprezy dzieci, za zgodą rodziców, będą mogły wykonać sobie kolorowe pasemka lub warkoczyki. Ponadto wszystkie dmuchane urządzenia rozrywkowe na terenie imprezy będą dostępne nieodpłatnie. Dla trzech wylosowanych pań podczas imprezy stylistka paznokci Alicja Knysak wykona na miejscu piękne „hybrydy”. Miłośników przysmaków zapraszamy na kiermasz ciast i słodkości oraz do skorzystania z doskonałego cateringu. Jeżeli także chcielibyście wesprzeć naszą akcję poprzez upieczenie ciasta, skontaktujcie się w tej sprawie pod numerem telefonu 665 156 969. W trakcie imprezy zagrają na scenie Natalia Widuto z zespołem oraz Verde. Podczas pikniku będzie okazja dopełnić obowiązku spisania się w Narodowym Spisie Powszechnym. Przeprowadzimy także licytację darów, której największą atrakcją będzie książka historyczna o Powstaniu Warszawskim z podpisami powstańców – zachęcają organizatorzy.

Swój udział w pikniku zapowiedzieli: Klub Byłych Żołnierzy Wojsk Powietrzno-Desantowych „Czerwone Berety”, 16 Dolnośląska Brygada Obrony Terytorialnej, Grupa Interwencyjna Służby Więziennej z Wrocławia, Wydział Żandarmerii Wojskowej we Wrocławiu, RIDER Świdnica, Stowarzyszenie Weteranów Misji Pokojowej ONZ w Kambodży 1992-1993, Ochotnicza Straż Pożarna w Jaworzynie Śląskiej, GLKS w Jaworzynie Śląskiej - sekcja kolarska, Fighter Klub Kaczmarek Grodowski Fighter Klub Jaworzyna Śląska, International Centre of Special Training Polska, Inicjatywa Społeczna OGROMna pomoc., Nadleśnictwo Świdnica, Lasy Państwowe, Rota św. Barbary, klasa mundurowa Liceum Ogólnokształcące im. Stefana Żeromskiego w Strzegomiu.

Impreza ma charakter rodzinny i obowiązuje na niej zakaz wnoszenia i spożywania alkoholu!
Zebrane środki zostaną przeznaczone na organizację planowanych jeszcze w tym roku akcji:
1. Zbiórkę darów dla dzieci przebywających w Klinice Kardiologii Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi.
2. Zbiórkę darów do bożonarodzeniowych paczek dla podopiecznych Domu Wsparcia dla Powstańców Warszawskich.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group