Czytających: 1597

Świebodzice: Piłkarska klasa okręgowa: Victoria nie traci punktów i goli

Niedziela, 25 października 2015, 12:39
Aktualizacja: 12:41
Kolejny mecz, kolejne zwycięstwo i kolejne spotkanie, w którym Victoria Świebodzice nie straciła gola.

O grze i wynikach klubu ze Świebodzic można mówić w samych superlatywach. Victoria gra skutecznie aż do bólu. Nie wygrywa meczów wysoko, ale strzela 2-3 gole, a co najważniejsze, nie traci bramek. Podobnie było we wczorajszym spotkaniu z solidnym Zdrojem Jedlina Zdrój. Do przerwy kibice zgromadzeni na stadionie nie zobaczyli goli, ale w drugiej połowie Victoria udowodniła swoją wyższość i po trafieniach Borgonia i Struskiego odniosła zasłużone zwycięstwo. Warto w tym miejscu wspomnieć, że obaj strzelcy bramek zostali wprowadzeni na boisko z ławki rezerwowych i odwdzięczyli się trenerowi Jaworskiemu golami.

Victoria Świebodzice – Zdrój Jedlina Zdrój 2-0 (0-0)

Victoria Świebodzice: Jaskółowski, Sadowski, Niemczyk, Jędrasiewicz, Borek, Gawlik, Błaszczak, Błażyński, Drąg K., Drąg Ł., Kmieciak oraz Bałut, Borgoń, Struski