Wtorek, 24 listopada
Imieniny: Flory, Jana, Emmy
Czytających: 561
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarska niedziela (klasa okręgowa – klasa B)

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Sobota, 7 czerwca 2014, 23:54
Aktualizacja: 0:00
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Już w najbliższą niedzielę mogą zapaść ostateczne rozstrzygnięcia jeśli chodzi o awanse do wyższych klas rozgrywkowych bądź degradacje klubów z wałbrzyskiej klasy okręgowej oraz klas A i B.

29. kolejka klasy okręgowej
Unia Złoty Stok - Kryształ Stronie Śląskie 8 czerwca, 17:00
Stal Świdnica - Victoria Świebodzice 8 czerwca, 17:00
Piławianka Piława Górna - LKS Bystrzyca Górna 8 czerwca, 17:00
Sparta Ziębice - Zjednoczeni Żarów 8 czerwca, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska - Iskra Jaszkowa Dolna 8 czerwca, 17:00
Nysa Kłodzko - Trojan Lądek Zdrój 8 czerwca, 17:00
Piast Nowa Ruda - Pogoń Pieszyce 8 czerwca, 17:00
Skalnik Czarny Bór - Zamek Kamieniec Ząbkowicki 8 czerwca, 17:00

29. kolejka klasy A - grupa I
Grom Witków - Górnik Boguszów-Gorce 8 czerwca, 17:00
Cukrownik Pszenno - Wenus Nowice 8 czerwca, 17:00
Granit Roztoka - Sudety Dziećmorowice 8 czerwca, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój - KS Walim 8 czerwca, 17:00
Zieloni Mrowiny - Unia Jaroszów 8 czerwca, 17:00
Włókniarz Głuszyca - Czarni Wałbrzych 8 czerwca, 17:00
Nysa Kłaczyna - Biały Orzeł Mieroszów 8 czerwca, 17:00
Tęcza Bolesławice - Gwarek Wałbrzych 8 czerwca, 17:00

29. kolejka klasy A - grupa II
Boxmet Piskorzów - Wieża Rudnica 8 czerwca, 17:00
Błękitni Owiesno - Niemczanka Niemcza 8 czerwca, 17:00
Zgoda Grodziszcze - Rawa Boleścin 8 czerwca, 17:00
Tarnovia Tarnów - Ślęża Ciepłowody 8 czerwca, 17:00
Koliber Uciechów - LKS Gola Świdnicka 8 czerwca, 17:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Płomień Makowice 8 czerwca, 17:00
Czarni Sieniawka - Zieloni Łagiewniki 8 czerwca, 17:00
Delta Słupice - Skałki Stolec 8 czerwca, 17:00

29. kolejka klasy B - grupa I świdnicka
Wodospad Zastruże - LKS Marcinowice 8 czerwca, 11:00
Zjednoczeni Gościsław - Kłos Lutomia 8 czerwca, 14:00
Płomień Dobromierz - Zryw Łażany 8 czerwca, 11:00
Zieloni Mokrzeszów - Herbapol Stanowice 8 czerwca, 11:00
Grom Panków - Sokół Kostrza 8 czerwca, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Błękitni Słotwina 8 czerwca, 11:00
LKS Wiśniowa - Wierzbianka Wierzbna 8 czerwca, 11:00
Błyskawica Kalno - Orzeł Witoszów 8 czerwca, 11:00

25. kolejka klasy B - grupa II świdnicka
Victoria Tuszyn - Błękitni Książnica 8 czerwca, 11:00
LKS Dobrocin - Gryf Burkatów 8 czerwca, 11:00
Sparta Oleszna - LKS Gilów 8 czerwca, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna - Dąb Mościsko 8 czerwca, 11:00
Piast Jaźwina - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0:3 (wo)
Ślężanka Tąpadła - Płomień Sokolniki 8 czerwca, 11:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Orzeł Piława Dolna 8 czerwca, 11:00

18. kolejka klasy B - grupa wałbrzyska
Podgórze Wałbrzych - Joker Jaczków 8 czerwca, 11:00
Husaria Grzędy - Włókniarz II Głuszyca 3:0 (wo)
Zagłębie Wałbrzych - Iskra Witków Śląski 8 czerwca, 11:00
Unia Bogaczowice - Victoria II Świebodzice 8 czerwca, 15:00
Grodno Zagórze Śląskie - Płomyk Borówno 8 czerwca, 14:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (25) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group