Czwartek, 3 grudnia
Imieniny: Franciszka, Ksawerego
Czytających: 608
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarska niedziela na boiskach klasy B

Wiadomości: klasa B
Piątek, 24 maja 2013, 14:53
Aktualizacja: 14:54
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na najbliższą niedzielę, 26 maja zaplanowano 26. kolejkę piłkarskiej klasy B.

26. kolejka klasy B – grupa I
Zryw Łażany - LKS Marcinowice 26 maja, 11:00
Błyskawica Kalno - LKS Piotrowice Świdnickie 26 maja, 11:00
Grom Panków - Herbapol Stanowice 26 maja, 11:00
Wodospad Zastruże - Orzeł Witoszów 26 maja, 11:00
Płomień Dobromierz - Wierzbianka Wierzbna 26 maja, 11:00
Tęcza Bolesławice - LKS Wiśniowa 26 maja, 11:00
Błękitni Słotwina - WKS Goczałków 26 maja, 11:00

Tabela
1. Tęcza Bolesławice------24 – 62 – 82:35
2. Unia Jaroszów-----------24 – 59 – 86:25
3. Wierzbianka Wierzbna--24 – 54 – 71:34
4. WKS Goczałków---------24 – 46 – 69:33
5. Błękitni Słotwina---------24 – 45 – 50:31
6. Herbapol Stanowice-----24 – 42 – 66:44
7. LKS Marcinowice---------24 – 37 – 53:40
8. Błyskawica Kalno--------24 – 33 – 62:57
9. Płomień Dobromierz-----24 – 32 – 51:52
10. Zryw Łażany------------24 – 31 – 48:43
11. LKS Wiśniowa-----------24 – 30 – 54:48
12. Orzeł Witoszów---------24 – 24 – 34:56
13. Wodospad Zastruże----24 – 22 – 38:89
14. LKS Piotrowice Św.------24 – 16 – 37:86
15. Grom Panków------------24 – 13 – 22:86
---
16. Granit Rogoźnica---------24 – 7 – 34:98

Granit Rogoźnica wycofał się z rozgrywek

26. kolejka klasy B – grupa II
Piast Jaźwina - Ślężanka Tąpadła 26 maja, 14:00
Dąb Mościsko - Gryf Burkatów 26 maja, 14:00
Płomień Makowice - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 26 maja, 14:00
LKS Dobrocin - Orzeł Piława Dolna 26 maja, 14:00
LKS Gola Świdnicka - Sparta Oleszna 26 maja, 11:00
Victoria Tuszyn - LKS II Bystrzyca Górna 26 maja, 16:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Kłos Lutomia 26 maja, 14:00

Tabela:
1. Płomień Makowice-----------24 – 63 – 112:40
2. LKS Gola Świdnicka----------24 – 61 – 99:12
3. Klubokawiarnia Roztocznik-24 – 60 – 87:32
4. Victoria Tuszyn---------------24 – 59 – 84:22
5. Orzeł Piława Dolna-----------23 – 51 – 98:35
6. LKS II Bystrzyca Górna------24 – 46 – 66:44
7. Sparta Oleszna----------------24 – 36 – 63:51
8. Piast Jaźwina------------------24 – 29 – 46:75
9. Orzeł Przerzeczyn Zdrój-----24 – 26 – 43:85
10. Dąb Mościsko----------------24 – 25 – 50:81
11. Ślężanka Tąpadła-----------24 – 23 – 45:89
12. Gryf Burkatów--------------24 – 17 – 42:82
13. LKS Dobrocin----------------24 – 16 – 33:72
14. LKS Gilów--------------------23 – 15 – 33:64
15. Kłos Lutomia-----------------24 – 8 – 24:100
---
16. Sparta Ostroszowice--------24 – 23 – 28:69

Sparta Ostroszowice wycofała się z rozgrywek

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group