• Piątek, 18 października 2019
  • Godz. 20:46
  • Imieniny: Juliana, Łukasza
  • Czytających: 811
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piłkarska środa w najniższej klasie rozgrywkowej

Wiadomości: klasa B
Środa, 11 kwietnia 2012, 10:14
Aktualizacja: 10:15
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na boisko w walce o ligowe punkty wybiegną dziś przedstawiciele świdnickich klas B. Poniżej zestaw par i aktualne tabele rozgrywek.

19. kolejka klasy B grupa I świdnicka
LKS Wiśniowa - Orzeł Witoszów 11 kwietnia, 17:00
Granit Rogoźnica - LKS Piotrowice Świdnickie 11 kwietnia, 17:00
Wierzbianka Wierzbna - Błyskawica Kalno 11 kwietnia, 17:00
Herbapol Stanowice - Zryw Łażany 11 kwietnia, 17:00
Błękitni Komorów - Płomień Dobromierz 11 kwietnia, 17:00
Wodospad Zastruże - Tęcza Bolesławice 11 kwietnia, 17:00
Grom Panków - Nysa Kłaczyna 11 kwietnia, 17:00
Pauzują Zieloni Mrowiny

Tabela I grupy świdnickiej klasy B
1. Zieloni-------------17 – 42 – 63:19
2. Herbapol----------17 – 41 – 71:27
3. Nysa---------------16 – 39 – 63:18
4. Wiśniowa---------16 – 35 – 50:27
5. Tęcza--------------16 – 33 – 54:26
6. Zryw---------------17 – 30 – 45:22
7. Grom---------------17 – 26 – 38:50
8. Granit--------------17 – 23 – 60:42
9. Błękitni------------17 – 20 – 28:38
10. Wierzbianka------17 – 18 – 30:44
11. Piotrowice--------17 – 12 – 25:56
12. Błyskawica-------17 – 12 – 21:45
13. Wodospad---------17 – 11 – 18:81
14. Orzeł---------------17 – 10 – 33:75
15. Płomień------------17 – 10 – 22:52

19. kolejka klasy B grupa II świdnicka
LKS Gilów - Sparta Ostroszowice 11 kwietnia, 17:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Sparta Oleszna 11 kwietnia, 17:00
Ślężanka Tąpadła - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 11 kwietnia, 17:00
Boxmet Piskorzów - Płomień Makowice 11 kwietnia, 17:00
Orzeł Piława Dolna - Zryw Gola Świdnicka 11 kwietnia, 17:00
Spółdzielca Marcinowice - Zgoda Grodziszcze 11 kwietnia, 17:00
Dąb Mościsko - LKS Dobrocin 11 kwietnia, 17:00
Pauzuje Piast Jaźwina

Tabela II grupy świdnickiej klasy B
1. Zgoda--------------17 – 42 – 61:16
2. Piast---------------17 – 40 – 56:21
3. Boxmet------------17 – 38 – 57:18
4. Dobrocin----------17 – 32 – 48:23
5. Płomień------------17 – 31 – 67:41
6. Zryw---------------17 – 23 – 49:42
7. Dąb-----------------17 – 22 – 27:31
8. Orzeł P.Z.---------16 – 22 – 47:50
9. Orzeł P.D.---------17 – 20 – 50:57
10. Klubokawiarnia--17 – 19 – 41:61
11. Sparta Ostr.------16 – 19 – 50:45
12. Sparta Ol.---------16 – 17 – 42:55
13. Gilów--------------17 – 16 – 29:57
14. Ślężanka----------17 – 15 – 31:59
15. Spółdzielca---------17 – 1 – 10:89

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group