• Czwartek, 21 listopada 2019
  • Godz. 7:41
  • Imieniny: Alberta, Janusza, Konrada
  • Czytających: 618
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piłkarski czwartek w klasie B

Wiadomości: klasa B
Środa, 6 czerwca 2012, 18:06
Aktualizacja: 18:07
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na najbliższy czwartek 7 czerwca zaplanowano kolejne spotkania piłkarskiej klasy B. W grupach świdnickich będą to przedostatnie serie spotkań, w grupie wałbrzyskiej zawodnicy wybiegną na murawę po raz ostatni w tym sezonie.

29. kolejka klasy B – I grupa świdnicka
Zryw Łażany - Tęcza Bolesławice 7 czerwca, 17:00
Błyskawica Kalno - Nysa Kłaczyna 7 czerwca, 17:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Grom Panków 7 czerwca, 17:00
Orzeł Witoszów - Wodospad Zastruże 7 czerwca, 17:00
Zieloni Mrowiny - Błękitni Komorów 7 czerwca, 17:00
LKS Wiśniowa - Herbapol Stanowice 7 czerwca, 17:00
Granit Rogoźnica - Wierzbianka Wierzbna 7 czerwca, 17:00
Pauzuje Płomień Dobromierz

Tabela I grupy świdnickiej klasy B
1. Nysa---------------26 – 69 – 104:22
2. Zieloni-------------26 – 64 – 95:34
3. Tęcza--------------26 – 56 – 89:41
4. Herbapol----------26 – 56 – 109:41
5. Wiśniowa---------26 – 55 – 89:46
6. Zryw---------------26 – 46 – 61:34
7. Granit--------------27 – 37 – 84:67
8. Grom---------------26 – 32 – 48:83
9. Wierzbianka-------26 – 28 – 49:70
10. Błękitni-----------26 – 26 – 47:62
11. Błyskawica-------26 – 25 – 39:64
12. Płomień------------27 – 23 – 42:80
13. Orzeł---------------26 – 17 – 53:106
14. Piotrowice--------26 – 15 – 36:100
15. Wodospad---------26 – 12 – 25:123

29. kolejka klasy B – II grupa świdnicka
LKS Gilów - Zryw Gola Świdnicka 7 czerwca, 17:00
Płomień Makowice - Zgoda Grodziszcze 7 czerwca, 17:00
Piast Jaźwina - LKS Dobrocin 7 czerwca, 17:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Dąb Mościsko 7 czerwca, 17:00
Sparta Oleszna - Spółdzielca Marcinowice 7 czerwca, 17:00
Sparta Ostroszowice - Orzeł Piława Dolna 7 czerwca, 17:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Boxmet Piskorzów 7 czerwca, 17:00
Pauzuje Ślężanka Tąpadła

Tabela II grupy świdnickiej klasy B
1. Zgoda--------------26 – 67 – 111:24
2. Boxmet------------26 – 61 – 91:36
3. Piast---------------25 – 55 – 85:40
4. Płomień------------26 – 50 – 104:61
5. Dobrocin----------26 – 46 – 80:38
6. Orzeł P.D.---------26 – 42 – 83:72
7. Zryw---------------26 – 40 – 90:56
8. Dąb-----------------26 – 36 – 54:52
9. Orzeł P.Z.---------26 – 36 – 81:83
10. Klubokawiarnia--27 – 32 – 64:102
11. Sparta Ol.---------26 – 23 – 56:88
12. Gilów--------------26 – 23 – 44:81
13. Sparta Ostr.------25 – 22 – 59:101
14. Ślężanka----------27 – 16 – 44:107
15. Spółdzielca---------26 – 7 – 20:124

26. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Zdrój Jedlina Zdrój - Płomyk Borówno 7 czerwca, 14:00
Iskra Witków Śląski - Podgórze Wałbrzych 7 czerwca, 14:00
Husaria Grzędy - Zieloni Mokrzeszów 3:0
Grodno Zagórze Śląskie - Berit Głuszyca 7 czerwca, 14:00
Victoria II Świebodzice - Gryf Burkatów 7 czerwca, 11:00
Joker Jaczków - KS Walim 7 czerwca, 14:00
Pauzuje Górnik Nowe Miasto Wałbrzych

Tabela wałbrzyskiej klasy B
1. Victoria II---------23 – 57 – 85:19
2. Zdrój--------------23 – 54 – 103:32
3. Iskra---------------23 – 51 – 108:37
4. Grodno------------23 – 41 – 76:64
5. KS------------------23 – 38 – 64:49
6. Podgórze----------23 – 33 – 57:60
7. Berit---------------23 – 31 – 63:56
8. Górnik NM--------24 – 31 – 40:51
9. Joker---------------23 – 28 – 57:116
10. Płomyk-------------23 – 22 – 41:67
11. Husaria-----------24 – 18 – 28:88
12. Gryf----------------23 – 13 – 32:74
13. Zieloni-------------24 – 14 – 34:75 – wycofali się z rozgrywek po 21. kolejce spotkań

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group