Środa, 27 października
Imieniny: Iwony, Sabiny
Czytających: 998
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Lutomia Górna: Piłkarski Dzień Dziecka

Środa, 5 czerwca 2019, 12:49
Aktualizacja: Sobota, 8 czerwca 2019, 12:51
Autor: red
Lutomia Górna: Piłkarski Dzień Dziecka
Fot. Gmina Świdnica
1 czerwca 2019 r. na kompleksie sportowym boisk Orlik w Lutomi Górnej odbył się turniej piłkarski o puchar dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

Sportowa inicjatywa to część Pikniku Rodzinnego z okazji Dnia Dziecka, organizowanego corocznie przez sołectwo Lutomia oraz lokalne stowarzyszenia. W sportowych rozgrywkach uczestniczyły cztery drużyny z trzech różnych gmin sąsiadujących (ULKS Lutomia, Herkules Bojanice z Gminy Świdnica, LKS Sudety Kątki z Gminy Marcinowice, oraz LKS Dąb Mościsko z Gminy Dzierżoniów.)

Organizatorem Turnieju był Gminny Ośrodek Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy, przy współpracy z lokalnymi animatorami sportu, oraz klubami sportowymi.

Celem Turnieju była promocja aktywnego wypoczynku oraz popularyzacja zdrowego współzawodnictwa dzieci i młodzieży. Do rywalizacji przystąpiły 4 drużyny. Mecze rozgrywane były w systemie ,,każdy z każdym”. Bo bardzo zaciętych pojedynkach niepokonaną okazała się drużyna ULKS Lutomia, która tym samym zwyciężyła w całym turnieju. Drugie miejsce przypadło drużynie LKS Dąb Mościsko, trzecie dla LKS Sudety Kątki a czwarte dla Herkulesa Bojanice. Najlepszym zawodnikiem Turnieju jednogłośnie wybrano Maję Sałapatek z drużyny LKS Herkules Bojanice.

Po niemal trzech godzinach rozgrywek - sportowych zmagań nastąpiło uroczyste wręczenie pucharów i dyplomów a dla wszystkich piłkarzy i trenerów czekał pyszny poczęstunek przygotowany przez sołectwo Lutomia oraz Rodziców z drużyny Herkulesa Bojanice. Nagrody ufundował dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji w Świdnicy.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group