• Środa, 16 października 2019
  • Godz. 16:58
  • Imieniny: Ambrożego, Gerarda, Gawła
  • Czytających: 812
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piłkarski rozkład jazdy (klasa okręgowa – klasa B)

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Piątek, 9 maja 2014, 23:53
Aktualizacja: 23:55
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Kolejne emocje związane z rozgrywkami piłkarskimi w lidze okręgowej i klasach A i B przed nami.

25. kolejka klasy okręgowej
Piławianka Piława Górna - Kryształ Stronie Śląskie 11 maja, 17:00
Sparta Ziębice - Stal Świdnica 11 maja, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska - Unia Złoty Stok 10 maja, 17:00
Nysa Kłodzko - Victoria Świebodzice 11 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda - LKS Bystrzyca Górna 10 maja, 17:00
Skalnik Czarny Bór - Zjednoczeni Żarów 10 maja, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Iskra Jaszkowa Dolna 11 maja, 17:00
Pogoń Pieszyce - Trojan Lądek Zdrój 10 maja, 17:00

25. kolejka klasy A – grupa I
Granit Roztoka - Górnik Boguszów-Gorce 11 maja, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Cukrownik Pszenno 11 maja, 17:00
Zieloni Mrowiny - Grom Witków 11 maja, 17:00
Włókniarz Głuszyca - Wenus Nowice 11 maja, 17:00
Nysa Kłaczyna - Sudety Dziećmorowice 11 maja, 17:00
Tęcza Bolesławice - KS Walim 11 maja, 11:00
Gwarek Wałbrzych - Unia Jaroszów 11 maja, 17:00
Biały Orzeł Mieroszów - Czarni Wałbrzych 11 maja, 17:00

25. kolejka klasy A – grupa II
Zgoda Grodziszcze - Wieża Rudnica 11 maja, 17:00
Tarnovia Tarnów - Błękitni Owiesno 11 maja, 17:00
Koliber Uciechów - Boxmet Piskorzów 11 maja, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Niemczanka Niemcza 11 maja, 11:00
Czarni Sieniawka - Rawa Boleścin 11 maja, 12:00
Delta Słupice - Ślęża Ciepłowody 11 maja, 17:00
Skałki Stolec - LKS Gola Świdnicka 11 maja, 17:00
Zieloni Łagiewniki - Płomień Makowice 11 maja, 13:00

25. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - Płomień Dobromierz 11 maja, 12:00
Zieloni Mokrzeszów - Zjednoczeni Gościsław 11 maja, 12:00
Grom Panków - Wodospad Zastruże 11 maja, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Kłos Lutomia 11 maja, 11:00
LKS Wiśniowa - Zryw Łażany 11 maja, 11:00
Błyskawica Kalno - Herbapol Stanowice 11 maja, 11:00
Orzeł Witoszów - Sokół Kostrza 11 maja, 11:00
Wierzbianka Wierzbna - Błękitni Słotwina 11 maja, 12:00

21. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
Błękitni Książnica - Sparta Oleszna 11 maja, 11:00
LKS II Bystrzyca Górna - LKS Dobrocin 11 maja, 11:00
Ślężanka Tąpadła - Gryf Burkatów 11 maja, 15:00
Klubokawiarnia Roztocznik - LKS Gilów 11 maja, 14:00
Orzeł Piława Dolna - Dąb Mościsko 11 maja, 12:00
Płomień Sokolniki - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 11 maja, 11:00

14. kolejka klasy B – grupa wałbrzyska
Podgórze Wałbrzych - Zagłębie Wałbrzych 11 maja, 11:00
Unia Bogaczowice - Husaria Grzędy 11 maja, 15:00
Grodno Zagórze Śląskie - Joker Jaczków 11 maja, 14:00
Płomyk Borówno - Włókniarz II Głuszyca
Victoria II Świebodzice - Iskra Witków Śląski 11 maja, 11:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz

~tyr 10-05-2014 8:36
W Jaworzynie musza zostac dzisiaj trzy punkty wiec do boju Karolina!
~hehe 11-05-2014 9:54
Skorupa A klasa ;)

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group