Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 559
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarski weekend (IV–liga – klasa B)

Wiadomości: Region
Piątek, 23 maja 2014, 21:31
Aktualizacja: 21:33
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Piłkarski sezon 2013/2014 powoli dobiega końca, a zawodnicy wkraczają w decydującą fazę rozgrywek.

27. kolejka IV-ligi
AKS Strzegom - KP Brzeg Dolny 24 maja, 17:00
Pogoń Oleśnica - Karkonosze Jelenia Góra 24 maja, 16:00
Orla Wąsosz - BKS Bobrzanie Bolesławiec 25 maja, 17:00
Piast Zawidów - MKS Szczawno Zdrój 3:0 (wo)
Sokół Wielka Lipa - Orzeł Ząbkowice Śląskie 24 maja, 16:00
Granica Bogatynia - Kuźnia Jawor 24 maja, 17:00
Orkan Szczedrzykowice - Olimpia Kowary 25 maja, 17:00
LZS Stary Śleszów - Miedź II Legnica 24 maja, 16:00

27. kolejka klasy okręgowej
Stal Świdnica - Kryształ Stronie Śląskie 25 maja, 17:00
Piławianka Piława Górna - Unia Złoty Stok 25 maja, 17:00
Sparta Ziębice - Victoria Świebodzice 24 maja, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska - LKS Bystrzyca Górna 24 maja, 17:00
Nysa Kłodzko - Zjednoczeni Żarów 25 maja, 17:00
Piast Nowa Ruda - Iskra Jaszkowa Dolna 24 maja, 17:00
Skalnik Czarny Bór - Trojan Lądek Zdrój 24 maja, 17:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Pogoń Pieszyce 25 maja, 17:00

27. kolejka klasy A - grupa I
Cukrownik Pszenno - Górnik Boguszów-Gorce 25 maja, 17:00
Granit Roztoka - Grom Witków 25 maja, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Wenus Nowice 25 maja, 17:45
Zieloni Mrowiny - Sudety Dziećmorowice 25 maja, 17:00
Włókniarz Głuszyca - KS Walim 25 maja, 17:00
Nysa Kłaczyna - Unia Jaroszów 25 maja, 14:00
Tęcza Bolesławice - Czarni Wałbrzych 25 maja, 11:00
Gwarek Wałbrzych - Biały Orzeł Mieroszów 25 maja, 17:00

27. kolejka klasy A - grupa II
Błękitni Owiesno - Wieża Rudnica 25 maja, 17:00
Zgoda Grodziszcze - Boxmet Piskorzów 25 maja, 17:00
Tarnovia Tarnów - Niemczanka Niemcza 25 maja, 17:00
Koliber Uciechów - Rawa Boleścin 25 maja, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Ślęża Ciepłowody 25 maja, 11:00
Czarni Sieniawka - LKS Gola Świdnicka 25 maja, 12:00
Delta Słupice - Płomień Makowice 25 maja, 17:00
Skałki Stolec - Zieloni Łagiewniki 25 maja, 17:00

27. kolejka klasy B - grupa I świdnicka
LKS Marcinowice - Zjednoczeni Gościsław 25 maja, 12:00
Płomień Dobromierz - Wodospad Zastruże 25 maja, 11:00
Zieloni Mokrzeszów - Kłos Lutomia 25 maja, 12:00
Grom Panków - Zryw Łażany 25 maja, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Herbapol Stanowice 25 maja, 11:00
LKS Wiśniowa - Sokół Kostrza 25 maja, 11:00
Błyskawica Kalno - Błękitni Słotwina 25 maja, 11:00
Orzeł Witoszów - Wierzbianka Wierzbna 25 maja, 11:00

23. kolejka klasy B - grupa II świdnicka
Błękitni Książnica - LKS Dobrocin 25 maja, 11:00
Sparta Oleszna - Victoria Tuszyn 25 maja, 13:00
LKS II Bystrzyca Górna - Gryf Burkatów 25 maja, 11:00
Piast Jaźwina - LKS Gilów 0:3
Ślężanka Tąpadła - Dąb Mościsko 25 maja, 15:00
Klubokawiarnia Roztocznik - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 25 maja, 14:00
Orzeł Piława Dolna - Płomień Sokolniki 25 maja, 12:00

16. kolejka klasy B - grupa wałbrzyska
Podgórze Wałbrzych - Husaria Grzędy 25 maja, 11:00
Zagłębie Wałbrzych - Joker Jaczków 25 maja, 11:00
Unia Bogaczowice - Włókniarz II Głuszyca 3:0
Grodno Zagórze Śląskie - Iskra Witków Śląski 25 maja, 14:00
Płomyk Borówno - Victoria II Świebodzice 25 maja, 14:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (14) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group