• Wtorek, 22 października 2019
  • Godz. 7:58
  • Imieniny: Korduli, Filipa, Halki, Salomei
  • Czytających: 712
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Piłkarski weekend – zapowiedź (IV–liga – klasa B)

Wiadomości: Region
Piątek, 18 października 2013, 20:15
Aktualizacja: Sobota, 19 października 2013, 3:17
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Przed nami kolejne serie spotkań na piłkarskich boiskach.

12. kolejka IV-ligi
KP Brzeg Dolny - AKS Strzegom 19 października, 15:00
Karkonosze Jelenia Góra - Pogoń Oleśnica 19 października, 15:00
BKS Bobrzanie Bolesławiec - Orla Wąsosz 19 października, 15:00
MKS Szczawno Zdrój - Piast Zawidów 19 października, 15:00
Orzeł Ząbkowice Śląskie - Sokół Wielka Lipa 19 października, 15:00
Kuźnia Jawor - Granica Bogatynia 19 października, 15:30
Olimpia Kowary - Orkan Szczedrzykowice 19 października, 14:00
Miedź II Legnica - LZS Stary Śleszów 20 października, 11:00

Tabela
1. KP Brzeg Dolny-------11 - 24 - 25-8
2. Miedź II Legnica------11 - 23 - 31-9
3. Sokół Wielka Lipa-----11 - 22 - 23-15
4. Karkonosze JG---------11 - 20 - 23-15
5. LZS Stary Śleszów----11 - 20 - 26-15
6. Orkan Szczedrzyk.----11 - 17 - 25-19
7. Olimpia Kowary--------11 - 16 - 14-11
8. AKS Strzegom---------11 - 16 - 17-19
9. Granica Bogatynia-----11 - 14 - 18-23
10. BKS Bolesławiec------11 - 14 - 19-17
11. Kuźnia Jawor----------11 - 13 - 12-24
12. Orla Wąsosz-----------11 - 11 - 13-19
13. Orzeł Ząbkowice------11 - 10 - 17-22
14. Piast Zawidów---------11 - 9 - 11-19
15. MKS Szczawno Z.------11 - 9 - 14-25
16. Pogoń Oleśnica--------11 - 7 - 6-34

11. kolejka klasy okręgowej
Pogoń Pieszyce - Kryształ Stronie Śląskie 19 października, 15:00
Zamek Kamieniec Ząbkowicki - Trojan Lądek Zdrój 20 października, 15:00
Skalnik Czarny Bór - Iskra Jaszkowa Dolna 19 października, 15:00
Piast Nowa Ruda - Zjednoczeni Żarów 19 października, 15:00
Nysa Kłodzko - LKS Bystrzyca Górna 20 października, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska - Victoria Świebodzice 19 października, 15:00
Sparta Ziębice - Unia Złoty Stok 20 października, 15:00
Piławianka Piława Górna - Stal Świdnica 20 października, 15:00

Tabela
1. Zjednoczeni Żarów-------10 - 21 - 26-15
2. Piast Nowa Ruda---------10 - 18 - 27-16
3. Iskra Jaszkowa Dolna----10 - 18 - 20-19
4. Trojan Lądek Zdrój-------10 - 17 - 33-22
5. Nysa Kłodzko--------------10 - 17 - 17-8
6. Zamek Kamieniec----------10 - 15 - 22-18
7. Karolina Jaworzyna-------10 - 14 - 24-21
8. Victoria Świebodzice------10 - 13 - 19-16
9. Unia Złoty Stok------------10 - 13 - 15-18
10. Sparta Ziębice------------10 - 13 - 15-27
11. LKS Bystrzyca G.---------10 - 12 - 18-21
12. Pogoń Pieszyce-----------10 - 12 - 17-24
13. Stal Świdnica--------------10 - 12 - 25-16
14. Skalnik Czarny Bór-------10 - 11 - 9-19
15. Kryształ Stronie Śl.-------10 - 8 - 15-34
16. Piławianka Piława G.-----10 - 8 - 19-27

11. kolejka grupy I klasy A
Biały Orzeł Mieroszów - Górnik Boguszów-Gorce 20 października, 15:00
Gwarek Wałbrzych - Czarni Wałbrzych 20 października, 15:00
Tęcza Bolesławice - Unia Jaroszów 20 października, 11:00
Nysa Kłaczyna - KS Walim 20 października, 14:00
Włókniarz Głuszyca - Sudety Dziećmorowice 20 października, 15:00
Zieloni Mrowiny - Wenus Nowice 20 października, 15:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Grom Witków 20 października, 15:00
Granit Roztoka - Cukrownik Pszenno 20 października, 15:00

Tabela
1. Granit Roztoka---------10 - 26 - 21-7
2. Sudety Dziećmor.------10 - 22 - 28-13
3. Czarni Wałbrzych------10 - 21 - 30-20
4. Zdrój Jedlina Zdrój-----10 - 21 - 22-14
5. Wenus Nowice----------10 - 19 - 32-12
6. Grom Witków------------10 - 18 - 29-17
7. Gwarek Wałbrzych-----10 - 14 - 16-15
8. KS Walim-----------------10 - 14 - 20-26
9. Unia Jaroszów-----------10 - 13 - 18-16
10. Włókniarz Głuszyca---10 - 12 - 15-21
11. Cukrownik Pszenno---10 - 12 - 16-17
12. Orzeł Mieroszów-------10 - 10 - 17-23
13. Tęcza Bolesławice-----10 - 10 - 17-30
14. Nysa Kłaczyna---------10 - 5 - 9-16
15. Zieloni Mrowiny--------10 - 5 - 14-30
16. Górnik Boguszów-G.---10 - 4 - 10-37

11. kolejka grupy II klasy A
Zieloni Łagiewniki - Wieża Rudnica 20 października, 15:00
Skałki Stolec - Płomień Makowice 20 października, 15:00
Delta Słupice - LKS Gola Świdnicka 20 października, 15:00
Czarni Sieniawka - Ślęża Ciepłowody 20 października, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - Rawa Boleścin 20 października, 11:00
Koliber Uciechów - Niemczanka Niemcza 20 października, 12:00
Tarnovia Tarnów - Boxmet Piskorzów 20 października, 15:00
Zgoda Grodziszcze - Błękitni Owiesno 20 października, 15:00

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka------10 - 24 - 32-12
2. Polonia Ząbkowice Śl.---10 - 24 - 35-17
3. Skałki Stolec--------------10 - 21 - 37-12
4. Niemczanka Niemcza----10 - 21 - 22-15
5. Płomień Makowice-------10 - 21 - 40-21
6. Tarnovia Tarnów---------10 - 18 - 26-33
7. Zieloni Łagiewniki---------10 - 17 - 23-21
8. Delta Słupice--------------10 - 16 - 24-21
9. Czarni Sieniawka----------10 - 15 - 20-24
10. Koliber Uciechów--------10 - 14 - 17-16
11. Rawa Boleścin------------10 - 11 - 27-33
12. Ślęża Ciepłowody--------10 - 8 - 11-24
13. Zgoda Grodziszcze-------10 - 8 - 21-33
14. Wieża Rudnica------------10 - 8 - 25-42
15. Boxmet Piskorzów--------10 - 6 - 15-30
16. Błękitni Owiesno----------10 - 0 - 15-36

11. kolejka świdnickiej klasy B – grupa I
LKS Marcinowice - Wierzbianka Wierzbna 20 października, 12:00
Orzeł Witoszów - Błękitni Słotwina 20 października, 12:00
Błyskawica Kalno - Sokół Kostrza 20 października, 11:00
LKS Wiśniowa - Herbapol Stanowice 20 października, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Zryw Łażany 20 października, 11:00
Grom Panków - Kłos Lutomia 20 października, 11:00
Zieloni Mokrzeszów - Wodospad Zastruże 20 października, 14:00
Płomień Dobromierz - Zjednoczeni Gościsław 20 października, 11:00

Tabela
1. LKS Wiśniowa----------10 - 28 - 50-10
2. Wierzbianka------------10 - 24 - 40-12
3. LKS Piotrowice Św.----10 - 20 - 40-26
4. Herbapol Stanowice---10 - 19 - 47-18
5. LKS Marcinowice-------10 - 19 - 21-20
6. Orzeł Witoszów--------10 - 19 - 29-19
7. Zieloni Mokrzeszów----10 - 16 - 27-28
8. Błękitni Słotwina-------10 - 15 - 22-20
9. Grom Panków-----------10 - 15 - 14-24
10. Błyskawica Kalno-----10 - 13 - 30-31
11. Zryw Łażany----------10 - 12 - 17-17
12. Kłos Lutomia-----------10 - 10 - 18-28
13. Zjednocz. Gościsław--10 - 7 - 24-36
14. Płomień Dobromierz---10 - 6 - 15-42
15. Sokół Kostrza-----------10 - 6 - 21-26
16. Wodospad Zastruże---10 - 3 - 12-70

10. kolejka świdnickiej klasy B – grupa II
LKS Dobrocin - Błękitni Książnica 20 października, 14:00
Victoria Tuszyn - Sparta Oleszna 20 października, 15:00
Gryf Burkatów - LKS II Bystrzyca Górna 20 października, 11:00
LKS Gilów - Piast Jaźwina 20 października, 11:00
Dąb Mościsko - Ślężanka Tąpadła 20 października, 14:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Klubokawiarnia Roztocznik 20 października, 14:00
Płomień Sokolniki - Orzeł Piława Dolna 20 października, 11:00

Tabela
1. Victoria Tuszyn---------9 - 23 - 43-11
2. LKS Dobrocin------------9 - 20 - 32-18
3. Sparta Oleszna---------9 - 18 - 19-12
4. Orzeł Piława Dolna-----9 - 17 - 26-17
5. Ślężanka Tąpadła-------9 - 16 - 26-16
6. Dąb Mościsko------------9 - 14 - 18-18
7. Płomień Sokolniki--------9 - 12 - 20-23
8. Gryf Burkatów-----------9 - 12 - 21-19
9. Klubok. Roztocznik------9 - 12 - 24-33
10. LKS II Bystrzyca G.----9 - 11 - 20-20
11. Błękitni Książnica-------9 - 9 - 8-9
12. LKS Gilów----------------9 - 7 - 15-33
13. Piast Jaźwina-----------9 - 4 - 11-37
14. Orzeł Przerzeczyn Z.---9 - 2 - 14-31

7. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Husaria Grzędy - Podgórze Wałbrzych 20 października, 16:00
Joker Jaczków - Zagłębie Wałbrzych 20 października, 12:00
Włókniarz II Głuszyca - Unia Bogaczowice 20 października, 12:00
Iskra Witków Śląski - Grodno Zagórze Śląskie 20 października, 14:00
Victoria II Świebodzice - Płomyk Borówno 20 października, 14:00

Tabela
1. Płomyk Borówno---------6 - 15 - 21-6
2. Unia Bogaczowice--------6 - 15 - 22-7
3. Joker Jaczków------------6 - 15 - 18-7
4. Iskra Witków Śląski-------6 - 12 - 24-9
5. Podgórze Wałbrzych-----6 - 12 - 9-5
6. Zagłębie Wałbrzych------6 - 9 - 8-11
7. Grodno Zagórze Śl.-------6 - 6 - 16-17
8. Victoria II Świebodzice---6 - 6 - 10-19
9. Włókniarz II Głuszyca----6 - 0 - 4-23
10. Husaria Grzędy-----------6 - 0 - 5-33

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2019 Highlander's Group