Czwartek, 29 października
Imieniny: Wioletty, Jacka
Czytających: 611
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarskie emocje na boiskach najniższej klasy rozgrywkowej

Wiadomości: klasa B
Czwartek, 3 listopada 2011, 17:35
Aktualizacja: Piątek, 4 listopada 2011, 13:25
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na niedzielę 6 listopada zaplanowano kolejne serie spotkań piłkarskiej klasy B. W grupie wałbrzyskiej o podtrzymanie zwycięskiej passy i dziesiąte ligowe zwycięstwo powalczą zawodnicy rezerw Victorii Świebodzice.

Prosimy wszystkich kibiców o wpisywanie w komentarzach wyników spotkań swoich zespołów. Dziękujemy! Zapraszamy też do typowania rezultatów najbliższych meczów.

14. kolejka klasy B – świdnicka grupa I (6 listopada)
Tęcza Bolesławice - Zryw Łażany 11.00
Nysa Kłaczyna - Błyskawica Kalno 11.00
Grom Panków - LKS Piotrowice Świdnickie 11.00
Wodospad Zastruże - Orzeł Witoszów 11.00
Błękitni Komorów - Zieloni Mrowiny 11.00
Herbapol Stanowice - LKS Wiśniowa 12.00
Wierzbianka Wierzbna - Granit Rogoźnica 13.00
Pauzuje Płomień Dobromierz

1. Zieloni-------------12 – 32 – 52:11
2. Wiśniowa---------12 – 29 – 44:19
3. Nysa---------------12 – 29 – 55:16
4. Zryw---------------12 – 28 – 40:13
5. Herbapol----------12 – 26 – 47:20
6. Tęcza--------------12 – 23 – 44:23
7. Grom---------------12 – 19 – 27:37
8. Granit--------------13 – 19 – 54:34
9. Wierzbianka-------12 – 11 – 22:37
10. Błękitni------------12 – 10 – 16:31
11. Płomień------------13 – 9 – 20:45
12. Piotrowice---------12 – 9 – 14:40
13. Wodospad---------12 – 7 – 15:69
14. Błyskawica---------12 – 6 – 16:34
15. Orzeł---------------12 – 6 – 24:61

14. kolejka klasy B- świdnicka grupa II (6 listopada)
LKS Gilów - Zryw Gola Świdnicka - 11.00
Zgoda Grodziszcze - Płomień Makowice 11.00
LKS Dobrocin - Piast Jaźwina 13.00
Dąb Mościsko - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 13.00
Spółdzielca Marcinowice - Sparta Oleszna 13.00
Orzeł Piława Dolna - Sparta Ostroszowice 12.00
Boxmet Piskorzów - Klubokawiarnia Roztocznik 13.00
Pauzuje Ślężanka Tąpała

1. Dobrocin----------12 – 30 – 44:10
2. Piast---------------12 – 30 – 47:17
3. Zgoda--------------12 – 27 – 45:14
4. Płomień------------12 – 26 – 55:30
5. Boxmet------------12 – 25 – 40:14
6. Orzeł P.Z.---------12 – 18 – 33:38
7. Dąb-----------------12 – 17 – 20:20
8. Sparta Ostr.-------12 – 15 – 42:29
9. Sparta Ol.---------12 – 14 – 31:41
10. Zryw--------------12 – 13 – 30:33
11. Klubokawiarnia--13 – 13 – 25:51
12. Ślężanka----------13 – 11 – 20:46
13. Gilów--------------12 – 10 – 21:40
14. Orzeł P.D.----------12 – 8 – 28:44
15. Spółdzielca---------12 – 1 – 7:61

11. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Zdrój Jedlina Zdrój - Iskra Witków Śląski 14:00
Podgórze Wałbrzych - Grodno Zagórze Śląskie 14:00
Zieloni Mokrzeszów - Victoria II Świebodzice 12:00
Berit Głuszyca - Joker Jaczków 11:00
Gryf Burkatów - KS Walim 11:00
Płomyk Borówno - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 11:00

1. Victoria II---------9 – 27 – 39:6
2. Iskra--------------10 – 22 – 52:19
3. Zdrój---------------9 – 20 – 46:15
4. Grodno------------9 – 16 – 34:31
5. Berit---------------9 – 14 – 29:22
6. Husaria-----------10 – 13 – 18:30
7. KS------------------9 – 13 – 21:12
8. Podgórze----------9 – 10 – 27:32
9. Górnik-------------10 – 8 – 13:25
10. Joker---------------9 – 7 – 18:60
11. Zieloni-------------9 – 7 – 17:32
12. Płomyk------------9 – 6 – 14:30
13. Gryf----------------9 – 6 – 18:32

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group