Środa, 21 października
Imieniny: Urszuli, Jakuba
Czytających: 571
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarskie podsumowanie w klasie A i B

Wiadomości: klasa A i B
Poniedziałek, 7 listopada 2011, 15:09
Aktualizacja: 15:10
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Za nami kolejne serie spotkań na boiskach najniższych klas piłkarskich w naszym regionie.

13. klasy A
Włókniarz Głuszyca - Skalnik Czarny Bór 2:0
Czarni Wałbrzych - Rawa Boleścin 3:0
Zagłębie Wałbrzych - LKS Bystrzyca Dolna 2:1
Koliber Uciechów - Wenus Nowice 0:2
Karolina Jaworzyna Śląska - Zjednoczeni II Żarów 2:1
Sudety Dziećmorowice - Górnik II Wałbrzych 0:5
Unia Jaroszów - Gwarek Wałbrzych 2:3
Cukrownik Pszenno - Granit Roztoka 4:1

1. Karolina----------13 – 37 – 39:14
2. Górnik II---------13 – 34 – 57:11
3. Sudety-----------13 – 31 – 46:23
4. Wenus------------13 – 28 – 28:18
5. Skalnik------------13 – 24 – 27:17
6. Włókniarz--------13 – 23 – 35:21
7. Zagłębie----------13 – 19 – 19:28
8. Cukrownik--------13 – 18 – 32:19
9. Gwarek-----------13 – 18 – 30:25
10. Granit------------13 – 16 – 24:33
11. Unia--------------13 – 13 – 16:25
12. Zjednoczeni II--13 – 10 – 13:27
13. Czarni------------13 – 10 – 16:34
14. Koliber------------13 – 9 – 19:32
15. Rawa--------------13 – 6 – 21:55
16. LKS----------------13 – 1 – 10:50

14. kolejka klasy B – świdnicka grupa I
Tęcza Bolesławice - Zryw Łażany 1:0
Nysa Kłaczyna - Błyskawica Kalno 3:0
Grom Panków - LKS Piotrowice Świdnickie 4:3
Wodospad Zastruże - Orzeł Witoszów 0:4
Błękitni Komorów - Zieloni Mrowiny 2:3
Herbapol Stanowice - LKS Wiśniowa 2:1
Wierzbianka Wierzbna - Granit Rogoźnica 0:1
Pauzował Płomień Dobromierz

1. Zieloni-------------13 – 35 – 55:13
2. Nysa---------------13 – 32 – 58:16
3. Herbapol----------13 – 29 – 49:21
4. Wiśniowa---------13 – 29 – 45:21
5. Zryw---------------13 – 28 – 40:14
6. Tęcza--------------13 – 26 – 45:23
7. Grom---------------13 – 22 – 31:40
8. Granit--------------14 – 22 – 55:34
9. Wierzbianka-------13 – 11 – 22:38
10. Błękitni------------13 – 10 – 18:34
11. Płomień------------13 – 9 – 20:45
12. Piotrowice---------13 – 9 – 17:44
13. Orzeł---------------13 – 9 – 28:61
14. Wodospad---------13 – 7 – 15:73
15. Błyskawica---------13 – 6 – 16:37

14. kolejka klasy B- świdnicka grupa II
LKS Gilów - Zryw Gola Świdnicka 3:5
Zgoda Grodziszcze - Płomień Makowice 1:0
LKS Dobrocin - Piast Jaźwina 0:0
Dąb Mościsko - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 2:0
Spółdzielca Marcinowice - Sparta Oleszna 2:5
Orzeł Piława Dolna - Sparta Ostroszowice 3:2
Boxmet Piskorzów - Klubokawiarnia Roztocznik 5:0
Pauzowała Ślężanka Tąpadła

1. Dobrocin----------13 – 31 – 44:10
2. Piast---------------13 – 31 – 47:17
3. Zgoda--------------13 – 30 – 46:14
4. Boxmet------------13 – 28 – 45:14
5. Płomień------------13 – 26 – 55:31
6. Dąb-----------------13 – 20 – 22:20
7. Orzeł P.Z.---------13 – 18 – 33:40
8. Sparta Ol.---------13 – 17 – 36:43
9. Zryw---------------13 – 16 – 35:36
10. Sparta Ostr.------13 – 15 – 44:32
11. Klubokawiarnia--14 – 13 – 25:56
12. Ślężanka----------13 – 11 – 20:46
13. Orzeł P.D.---------13 – 11 – 31:46
14. Gilów--------------13 – 10 – 24:45
15. Spółdzielca---------13 – 1 – 9:66

11. kolejka wałbrzyskiej klasy B
Zdrój Jedlina Zdrój - Iskra Witków Śląski 3:2
Podgórze Wałbrzych - Grodno Zagórze Śląskie 4:0
Zieloni Mokrzeszów - Victoria II Świebodzice 0:2
Berit Głuszyca - Joker Jaczków 7:6
Gryf Burkatów - KS Walim 0:5
Płomyk Borówno - Górnik Nowe Miasto Wałbrzych 2:4
Pauzowała Husaria Grzędy

1. Victoria II--------10 – 30 – 41:6
2. Zdrój--------------10 – 23 – 49:17
3. Iskra--------------11 – 22 – 54:22
4. Berit--------------10 – 17 – 36:28
5. KS-----------------10 – 16 – 26:12
6. Grodno------------10 – 16 – 34:35
7. Podgórze----------10 – 13 – 31:32
8. Husaria-----------10 – 13 – 18:30
9. Górnik------------11 – 11 – 17:27
10. Joker-------------10 – 7 – 24:67
11. Zieloni------------10 – 7 – 17:34
12. Płomyk------------10 – 6 – 16:34
13. Gryf----------------10 – 6 – 18:37

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (3) Dodaj komentarz

~"papierowy lider" 8-11-2011 7:26
no i żarowiacy już płaczą na swojej stronie jak to sędziowie po raz kolelejny ich oszukali.hahahah.po ostatnim sezonie w cale się nie dziwię,że was nikt w ozpnie nie lubi.
~kkg 8-11-2011 10:03
za to Karolinę w OZPNie i w DZPNie wszyscy uwielbiają i na siłę ciągną klase wyżej...
~Kibic ;) 8-11-2011 14:25
żal wam du** ściska że przegraliście a wasi kibice , zamiast dopingować do końca do w 80 minucie , wyszli z stadionu haha

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group