Wtorek, 30 listopada
Imieniny: Andrzeja, Justyny
Czytających: 1027
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Olszany: Piłkarskie Soboty

Niedziela, 3 lipca 2016, 15:30
Aktualizacja: Poniedziałek, 4 lipca 2016, 15:31
Autor: red
Czwarty roku z rzędu Stowarzyszenie Rozwoju Wsi Olszany zadbało o to, aby w roku szkolnym uczniowie szkoły z Olszan mogli rozwijać swoje zainteresowania i pasje piłkarskie oraz aktywnie spędzać wolny czas.

Trzy lata temu stowarzyszenie organizowało cykl "Sobót na sportowo", dwa lata temu "Piłkarskie Soboty", a rok temu odbywały się treningi piłki nożnej pod hasłem "Piłkarskie zmagania". W tym roku od kwietnia do czerwca również odbywały się treningi piłki nożnej zorganizowane przez stowarzyszenie.

W powyższym okresie odbyło się 8 spotkań na boisku "Orlik" w Stanowicach, które prowadził nauczyciel wychowania fizycznego Jakub Janowicz. Dowóz dzieci na sobotnie zajęcia był możliwy dzięki dotacji z gminy Strzegom, która po raz kolejny wsparła finansowo szczytny cel, jakim bez wątpienia jest doskonalenie umiejętności, rozwijanie zainteresowań piłkarskich dzieci i młodzieży, szczególnie z terenów wiejskich oraz umożliwienie im aktywnej formy spędzenia sobotnich poranków na profesjonalnym obiekcie sportowym.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group