Czytających: 2333

IV-liga piłkarska: Piłkarze z Gaci znów triumfują i wracają na fotel lidera

Niedziela, 13 listopada 2011, 11:41
Aktualizacja: 11:42
Nie udał się rewanż zawodnikom AKS–u Strzegom na ekipie Foto–Higieny Gać. W pierwszej kolejce sezonu 2011/2012 IV–ligi przegraliśmy na wyjeździe 0:3, tym razem rywale pokonali nas w Strzegomiu w wymiarze 2:1.

Zaczęło się świetnie dla gospodarzy, którzy już w 8. minucie meczu wyszli na prowadzenie, a na listę strzelców wpisał się Buryło. W pierwszej części gry AKS próbował podwyższyć rezultat i miał ku temu dobre okazje, jednak brakło skuteczności. Po zmianie stron coraz wyraźniej zaczęli atakować piłkarze Foto-Higieny, w 70. minucie podyktowany został kontrowersyjny rzut karny dla gości, który na bramkę zamienił Boczarski. Pięć minut później ten sam zawodnik dał przeciwnikom zwycięstwo. Zawodnicy z Gaci po wygranej w Strzegomiu wrócili na fotel lidera rozgrywek.

AKS Strzegom – Foto-Higiena Gać 1:2 (1:0)

AKS: Główka, Bęś, Adham, Burszta, Lenio, Buryło, Serkies, Konarski, Kozioł, Gandurski, Arendarczyk