Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 855
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Stanowice: Piłkarze z Jaroszowa najlepsi w Stanowicach

Czwartek, 28 września 2017, 16:34
Aktualizacja: 16:35
Autor: red
Stanowice: Piłkarze z Jaroszowa najlepsi w Stanowicach
Fot. UM Strzegom
Na terenie Orlika przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Jana Brzechwy w Stanowicach odbył się V Turniej Piłki Nożnej Szkół Podstawowych.

Impreza odbywała się pod patronatem poseł na sejm RP - Moniki Wielichowskiej oraz senatora RP - Wiesława Kiliana. Organizatorami zawodów byli: PSP im. Jana Brzechwy w Stanowicach oraz OSiR w Strzegomiu.

Turniej otworzył burmistrz Strzegomia - Zbigniew Suchyta, który życzył wszystkim zawodnikom sukcesów i rywalizacji w duchu „fair play”.

W rozgrywkach wzięło udział 9 zespołów. Mecze odbywały się w 3 grupach. Z każdej z nich wyłoniono najlepszą drużynę. Z grupy A "wyszli" uczniowie z PSP Olszany, z grupy B - piłkarze PSP Jaroszów, zaś z grupy C - futboliści PSP Rogoźnica. Rozgrywki finałowe były bardzo zacięte i dostarczyły widzom wiele emocji. Najlepiej poradziła sobie drużyna z Jaroszowa, która wygrała cały turniej. Kolejność pierwszej trójki wyglądała następująco:

I miejsce - PSP Jaroszów
II miejsce - PSP Olszany
III miejsce - PSP Rogoźnica

Organizatorzy wręczyli również nagrody indywidualne. Statuetkę dla najlepszego bramkarza odebrał Rafał Broda, najlepszym strzelcem okazał się Fabian Metelica, zaś miano najlepszego piłkarza uzyskał Paweł Markowski.

Pozostałe drużyny otrzymały pamiątkowe puchary, a opiekunowie dyplomy za przygotowanie uczniów do turnieju. Przebieg rozgrywek, jak co roku, relacjonował Krzysztof Kalinowski. Organizatorzy zadbali również o poczęstunek dla uczestników turnieju.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group