Piątek, 30 października
Imieniny: Przemysława, Edmunda
Czytających: 567
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Piłkarze z niższych lig wracają do gry

Wiadomości: klasa A i B
Piątek, 23 marca 2012, 0:01
Aktualizacja: 0:02
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Na najbliższy weekend zaplanowano pierwsze w tym roku serie spotkań w piłkarskiej klasie A i B. Poniżej przedstawiamy szczegółowy rozkład jazdy i aktualne tabele rozgrywek.

18. kolejka klasy A
Skalnik Czarny Bór - Górnik II Wałbrzych 25 marca, 15:00
Gwarek Wałbrzych - Zjednoczeni II Żarów 25 marca, 11:00
Granit Roztoka - Wenus Nowice 25 marca, 15:00
Cukrownik Pszenno - LKS Bystrzyca Dolna 25 marca, 11:00
Unia Jaroszów - Rawa Boleścin 25 marca, 15:00
Sudety Dziećmorowice - Włókniarz Głuszyca 25 marca, 15:00
Karolina Jaworzyna Śląska - Czarni Wałbrzych 25 marca, 15:00
Koliber Uciechów - Zagłębie Wałbrzych 25 marca, 15:00

Tabela klasy A
1. Karolina----------17 – 47 – 61:18
2. Górnik II---------17 – 46 – 79:13
3. Sudety------------17 – 43 – 57:26
4. Skalnik------------17 – 36 – 42:24
5. Włókniarz--------17 – 33 – 49:29
6. Wenus------------17 – 31 – 34:27
7. Gwarek-----------17 – 24 – 39:36
8. Zagłębie----------17 – 23 – 27:37
9. Unia---------------17 – 19 – 18:36
10. Cukrownik-------17 – 18 – 34:31
11. Granit------------17 – 17 – 30:45
12. Zjednoczeni II--17 – 17 – 21:35
13. Koliber-----------17 – 15 – 33:41
14. Czarni------------17 – 14 – 24:43
15. Rawa--------------17 – 6 – 23:78
16. LKS----------------17 – 1 – 11:63

16. kolejka grupy I klasy B
Płomień Dobromierz - Nysa Kłaczyna 25 marca, 11:00
Zryw Łażany - Grom Panków 25 marca, 11:00
Błyskawica Kalno - Wodospad Zastruże 25 marca, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Błękitni Komorów 25 marca, 11:00
Orzeł Witoszów - Herbapol Stanowice 25 marca, 14:00
Zieloni Mrowiny - Wierzbianka Wierzbna 25 marca, 11:00
LKS Wiśniowa - Granit Rogoźnica 25 marca, 11:00
Pauzuje Tęcza Bolesławice

Tabela I grupy klasy B
1. Nysa---------------14 – 35 – 61:17
2. Zieloni-------------14 – 35 – 56:16
3. Herbapol----------14 – 32 – 52:22
4. Wiśniowa---------14 – 32 – 48:23
5. Tęcza--------------14 – 29 – 47:23
6. Zryw---------------14 – 28 – 41:17
7. Grom---------------14 – 22 – 32:42
8. Granit--------------14 – 22 – 55:34
9. Błękitni------------14 – 13 – 20:35
10. Piotrowice--------14 – 12 – 21:44
11. Wierzbianka------14 – 11 – 24:41
12. Błyskawica--------14 – 9 – 18:38
13. Płomień------------14 – 9 – 20:47
14. Orzeł---------------14 – 9 – 29:63
15. Wodospad---------14 – 7 – 15:77

16. kolejka grupy II klasy B
Ślężanka Tąpadła - Klubokawiarnia Roztocznik 25 marca, 11:00
Zgoda Grodziszcze - LKS Gilów 25 marca, 11:00
Zryw Gola Świdnicka - LKS Dobrocin 25 marca, 11:00
Płomień Makowice - Dąb Mościsko 25 marca, 11:00
Piast Jaźwina - Spółdzielca Marcinowice 25 marca, 11:00
Orzeł Przerzeczyn Zdrój - Orzeł Piława Dolna 25 marca, 14:00
Sparta Oleszna - Boxmet Piskorzów 25 marca, 13:00
Pauzuje Sparta Ostroszowice

Tabela grupy II klasy B
1. Piast---------------14 – 34 – 50:18
2. Zgoda--------------14 – 33 – 51:14
3. Dobrocin----------14 – 32 – 47:13
4. Boxmet------------14 – 31 – 51:14
5. Płomień------------14 – 27 – 58:34
6. Orzeł P.Z.---------14 – 21 – 42:40
7. Dąb-----------------14 – 20 – 23:23
8. Sparta Ol.---------14 – 17 – 38:49
9. Zryw---------------14 – 16 – 35:41
10. Sparta Ostr.------14 – 15 – 43:39
11. Orzeł P.D.---------14 – 14 – 37:48
12. Klubokawiarnia--14 – 13 – 25:56
13. Gilów--------------14 – 13 – 26:46
14. Ślężanka----------14 – 11 – 21:48
15. Spółdzielca---------14 – 1 – 9:75

Prosimy wszystkich kibiców o wpisywanie w komentarzach wyników spotkań swoich zespołów. Dziękujemy!

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Komentarze (2) Dodaj komentarz


Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group