Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 717
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pszenno: Piłkarzyki w Pszennie

Wtorek, 6 lutego 2024, 9:23
Aktualizacja: 9:24
Autor: red
Pszenno: Piłkarzyki w Pszennie
Fot. Gmina Świdnica
4 stoły, a na każdym z nich po jednej piłce, 4 pary rąk, porządne, sędziowskie skupienie, mnóstwo sportowej rywalizacji i wielkich emocji – za nami II TURNIEJ W PIŁKARZYKI O PUCHAR WÓJTA GMINY ŚWIDNICA.

Frekwencja w świetlicy w Pszennie podczas tegorocznej edycji wydarzenia przerosła oczekiwania organizatorów. W turnieju wzięło udział aż 24 drużyn, po dwóch zawodników w każdej. Byli to zarówno mieszkańcy naszej gminy jak i przyjaciele z gmin sąsiednich Rozplanowanie meczów było logistycznie nie lada przedsięwzięciem, lecz prowadzący – Alicja Masłyk zastępca dyrektora Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji oraz Bartłomiej Całka mieszkaniec Pszenna udzielający się społecznie – poradzili sobie z tym świetnie. Nad regulaminowym przebiegiem rozgrywek czuwali niezawodni sędziowie, wśród których znaleźli się Kazimierz Goździejewski i Andrzej Puchała - mieszkańcy Pszenna, Urszula Habowska z GOKSiR, a także radni Rady Gminy Świdnica – Roman Jadach i Kazimierz Korta. O to, by nikomu nie zabrakło energii zadbały członkinie Stowarzyszenia Aktywne Pszenno, które przygotowały pyszne, zdrowe przekąski.

Każdy z biorących udział w turnieju otrzymał pamiątkowy dyplom, a trzy najlepsze drużyny – puchary, medale i nagrody rzeczowe z rąk Teresy Mazurek wójt gminy Świdnica oraz Bartłomieja Strózika zastępcy wójta.

Podium II Turnieju w Piłkarzyki o Puchar Wójta Gminy Świdnica, przedstawia się następująco

miejsce I – SIOVXOWIE, Marcin Miśkiewicz i Jacek Tabor z Pszenna
miejsce II – RADIO BUDA, Radosław Durlik i Paweł Mitura z Dierżoniowa
miejsce III – KILERZY, Marcin Goździejewski i Krzysztof Tabor z Pszenna

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group