Środa, 1 grudnia
Imieniny: Edmunda, Natalii
Czytających: 978
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Piłkochwyty i oświetlenie

Środa, 6 stycznia 2021, 13:39
Autor: red
Świebodzice: Piłkochwyty i oświetlenie
Fot. UM Świebodzice
Poprawa bazy sportowej na stadionie im. Ludwika Paluszaka w Świebodzicach.

OSiR Świebodzice Sp. z o.o. w Nowy Rok wchodzi z zakończonym zadaniem inwestycyjnym na „poprawę bazy sportowej”, na które dofinansowanie pozyskane było od Urzędu Marszałkowskiego Województwa Dolnośląskiego. Zdobyte środki pozwoliły na ulepszenie funkcjonalności i bezpieczeństwa obiektu.

Pierwszym etapem prac był montaż piłkochwytu oddzielającego obiekt od Drogi Krajowej 35. Dzięki niemu możliwe będzie rozgrywanie turnieju czy treningu w poprzek boiska, zwiększając przy tym funkcjonalność i bezpieczeństwo.

Kolejny etap dotyczył montażu nowych opraw ledowych oświetlenia boiska treningowego, które poprawi warunki korzystania z płyty treningowej w godzinach wieczornych.

Ostatnim etapem pracy był zakup elektronicznego zegara meczowego. Już od rundy wiosennej kibice oraz zawodnicy MKS Victoria Świebodzice będą mogli śledzić wynik i czas spotkania na bieżąco.

W tym trudnym dla nas czasie, cieszymy się ze zrealizowanego zadania inwestycyjnego oraz planujemy kolejne zadania w roku 2021, dzięki którym warunki do uprawiania sportu będą lepsze.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group