Sobota, 9 grudnia
Imieniny: Joanny, Wiesława
Czytających: 713
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

powiat świdnicki: Piosenka anglojęzyczna

Sobota, 26 listopada 2022, 11:43
Aktualizacja: 11:44
Autor: red
powiat świdnicki: Piosenka anglojęzyczna
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
Cóż to był za festiwal… Po trzech latach przerwy Powiatowy Festiwal Piosenki Anglojęzycznej wrócił w Oskarowej odsłonie na scenę auli Zespołu Szkół Hotelarsko–Turystycznych w Świdnicy.

Jury w składzie: Grzegorz Stawarz - dyrektor Wydziału Oświaty Starostwa Powiatowego, Natalia Widuto - wokalistka, Sebastian Sienkiewicz - przedstawiciel hotelu Fado, Łukasz Soboczyński – nauczyciel i bibliotekarz w ZSH-T oraz uczennica hotelarki - Pola Józefowska, wysłuchało czternastu wykonawców i przyznało następujące nagrody:

miejsce – Zuzannie Pasikowskiej z III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy za wyjątkowe wykonanie piosenki „I see red”;

miejsce – Wiktorowi Pindlowi z III Liceum Ogólnokształcące w Świdnicy za przepiękne wykonanie piosenki „Young and beautiful”;

miejsce – Zofii Kuczy z Zespołu Szkół Ekonomicznych w Świdnicy za równie piękne wykonanie piosenki „People help the people”;

oraz 3 wyróżnienia:

Mai Lasce z Zespołu Szkół Hotelarsko-Turystycznych w Świdnicy,

Marcie Nawrockiej z II Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy

Darii Knapik z III Liceum Ogólnokształcącego w Świdnicy.

Festiwal nie odbyłby się bez osób, które od wielu lat wkładają wiele wysiłku w jego organizację: Agnieszki Michalskiej, Bożeny Domagały, Katarzyny Jacobsen, Magdaleny Korony, Roberta Karwowskiego, Ewy Rudownik i Magdaleny Otto.

Organizatorzy dziękują Starostwu Powiatowemu w Świdnicy za współpracę przy organizacji Festiwalu. Podziękowania kierują również do Urzędu Miasta Świdnicy, hotelu Red Baron, hotelu Fado, Multikina Świdnica, kawiarni Gałka oraz czekoladziarni Chocoffee. Wspaniali i zdolni uczestnicy, przemili goście, emanująca energią publiczność stworzyli niepowtarzalny przepis na klimatyczną imprezę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group