• Środa, 26 lutego 2020
  • Godz. 14:43
  • Imieniny: Aleksandra, Mirosława
  • Czytających: 747
  • Zalogowanych: 0
  • Niezalogowany | Zaloguj | Rejestracja

Płacisz KRUS, przyjdź na kurs!

Wiadomości: Region
Sobota, 13 lutego 2010, 11:52
Aktualizacja: 11:58
Autor: Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych "InBIT", opr. MaS
Fot. użyczone
Chcesz się przekwalifikować i podjąć nową, ciekawą pracę? Mieszkasz na obszarze wiejskim w województwie dolnośląskim? Trwa właśnie rekrutacja do projektu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej. Udział w szkoleniu jest bezpłatny!

Dotacje z Funduszy Unijnych wspierają zmiany zachodzące na regionalnym rynku pracy. Tym razem bezpłatne szkolenia skierowane są do osób zamierzających odejść z rolnictwa i ich domowników, zamieszkujących obszary wiejskie na terenie województwa dolnośląskiego. Proponujemy udział w kursie w stale poszukiwanych zawodach: pracownika biurowego oraz profesjonalnego sprzedawcy. - mówi Małgorzata Dąbrowska, specjalista ds. projektów z firmy InBIT – Jest to szansa zdobycia odpowiednich kompetencji i nowych, atrakcyjnych na rynku pracy kwalifikacji zawodowych.

Uczestnicy projektu mogą liczyć na kompleksowe wsparcie doradcze i szkoleniowe. Do wyboru jest jeden z profili: pracownik biurowy ze specjalnością kadry i płace, pracownik biurowy ze specjalnością obsługa sekretariatu lub profesjonalny sprzedawca. Wszyscy uczestnicy skorzystają również z kursu obsługi komputera. Zdobycie nowego zawodu to nie wszystko. Pomagamy zaplanować ścieżkę kariery, zapewniamy zajęcia rozwijające umiejętności interpersonalne. – dodaje Małgorzata Dąbrowska.

Realizacja szkolenia w ramach projektu jest planowana na terenie Wrocławia, Wałbrzycha, Jeleniej Góry i Oleśnicy.

Szczegółowe informacje na temat projektu „Czas na zmianę! Zdobądź nowe kwalifikacje” można uzyskać w biurze projektu (Wrocław, ul. Tęczowa 7), na stronie www.inbit.pl oraz pod numerem telefonu 71 71 71 108.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Dziwi
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group