Wtorek, 21 maja
Imieniny: Tymoteusza, Wiktora
Czytających: 1466
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Planszówkowy maj

Piątek, 10 maja 2024, 9:12
Aktualizacja: 9:12
Autor: red
Świdnica: Planszówkowy maj
Fot. organizatorzy
Rozpoczyna się kolejny miesiąc z nowoczesnymi grami planszowymi w Klubie Bolko ŚOK. Cykliczne spotkania odbywają się w każdy wtorek między godziną 17:00 a 22:00.

Uczestnicy grają w tytuły z własnych kolekcji, które przynoszą ze sobą. Na rozgrywki można umawiać się wcześniej on-line lub na miejscu dołączyć do stolika lub zaproponować własny.

W zeszłym miesiącu grano m.in. w takie tytuły jak:

"Dylematy Króla" - Gracze reprezentują różne rody kierujące rządem Królestwa Ankista. Interaktywna gra narracyjna, w której występuje kilka gałęzi wyboru historii z wieloma możliwymi zakończeniami. (wyd. Galakta)

"Concordia" - Gracze stają się rzymskimi patrycjuszami, których zadaniem jest rozbudowa potęgi własnego rodu i zaskarbienie przychylności bogów. Za pomocą kart decydują, jakie akcje będą mogli wykonywać i za co dostaną punkty na koniec gry. (wyd. Egmont)

"Century: Korzenny Szlak" - Zawitajcie na barwne bazary wraz z towarami, które przywieźliście na swoich karawanach. Prosta mechanika w połączeniu z budowaniem swojej talii kart tworzą nieskończony wachlarz rozwiązań i strategii w grze. (wyd. Factory of Ideas)

Chociaż organizatorzy nie wyznaczają dolnej granicy wieku uczestników, to ze spotkań korzystają głównie osoby pełnoletnie a gry familijne / dziecięce rzadko pojawiają się na stołach.

Szczegóły na stronie Świdnickiego Ośrodka Kultury: https://sok.com.pl

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group