Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 990
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Plany dzielnicowych

Wtorek, 2 lutego 2021, 9:53
Autor: red
Świdnica: Plany dzielnicowych
Fot. KMP Wałbrzych
Dzielnicowi Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy oprócz bieżących spraw podejmują także działania w ramach opracowanych półrocznych planów priorytetowych dla swoich rejonów służbowych. Jest to narzędzie, które ma uspołecznić zadania realizowane przez dzielnicowych i zwiększyć skuteczność współdziałania dzielnicowego z mieszkańcami na rzecz poprawy bezpieczeństwa w danym rejonie. Określone zadania wynikają z oczekiwań społecznych uzyskanych podczas spotkań, konsultacji oraz debat ze społeczeństwem oraz bieżącej analizy zagrożeń.

Wykaz planów działań priorytetowych rejonów służbowych od 1 lutego do 31 lipca 2021.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr. 1

Dzielnicowa asp. Magdalena Kos przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką związaną z nieprawidłowym parkowaniem pojazdów przy ul.Kazimierza Wielkiego 22 do 24.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr. 2

Dzielnicowy mł. asp Karol Morawski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką nie stosowania się przez kierujących pojazdami do przepisów ruchu drogowego na odcinku drogi wewnętrznej ul.Webera

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr. 3

Starszy dzielnicowy asp. szt. Grzegorz Grzelak przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych przy ulicy Saperów 7.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr. 4

Dzielnicowy asp. Wojciech Zatorski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscu zabronionym, w rejonie sklepu "Żabka" przy ul. Kliczkowskiej 62

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr. 5

Dzielnicowy asp. Marek Lubera przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscu zabronionym, gromadzenia sie osób w rejonie skweru przy ulicy Ofiar Oświęcimskich 44-46

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr. 6

Dzielnicowy sierż. szt Łukasz Bartkowski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką nieprawidłowego parkowania na ul.Spółdzielczej 29-31.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr. 7

Starszy dzielnicowy asp. szt. Grzegorz Bugajski przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych oraz zakłócania ładu i porządku publicznego przy skrzyżowaniu ulicy Grodzkiej z ulicą Konopnickiej.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr. 8

Dzielnicowy mł.asp Michał Szymański przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych, gromadzenia się osób oraz zaśmiecania w rejonie Zaułku Kupieckiego oraz ulic przyległych.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr. 9

Dzielnicowy asp. Dawid Turczyński przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych, gromadzenia się osób w rejonie "KŁADKI" pomiędzy ul. Miłego Dnia, a ul. Okrężną.

Plan działań priorytetowych rejonu służbowego nr. 10

Dzielnicowy asp. szt. Maciej Rzepiak przeprowadza działania priorytetowe związane z problematyką spożywania alkoholu w miejscach zabronionych, gromadzenia sie osób w rejonie sklepu Delikatesy Centrum przy ulicy Dąbrowskiego 6.

Rejon służbowy poszczególnych dzielnicowych oraz kontakt można znaleźć na stronie Komendy Powiatowej Policji w Świdnicy w zakładce " Twój Dzielnicowy".

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group