Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1386
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Plany seniorów

Środa, 29 grudnia 2021, 13:25
Aktualizacja: Czwartek, 30 grudnia 2021, 8:26
Autor: red
Świebodzice: Plany seniorów
Fot. UM Świebodzice
Klub Senior + w Świebodzicach dzięki współpracy z Fundacją Inicjatyw Psychologicznych otrzymał 200 bookletów "Dobrostan, czyli warty zachodu", w którym poruszono m.in tematy higieny rytmu dnia i aktywizacji osób starszych, zdrowego snu, odpowiednich posiłków, depresji czy też technik uważności.

Poradniki powędrują do najważniejszych organizacji zrzeszających seniorów w Gminie Świebodzice. Dzisiaj Kierownik Klubu Senior + udał się do Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów i przekazał 50 bookletów, 50 sztuk otrzymała także dziś Prezes Stowarzyszenia Senior=Aktywny Obywatel Pani Irena Czapkowska, kilka pozycji trafiło do rąk Dyrektor Miejskiej Biblioteki Publicznej. Podczas spotkań z Prezesem PZERII Panem Aleksandrem Jermakowem a także z Prezes Senior=Aktywny Obywatel Panią Ireną Czapkowską poruszono kilka istotnych kwestii i planów wspólnego działania na przyszły rok, tj. chociażby włączenie się w Finał WOŚP, jesienny turniej w bowling czy tenisa stołowego, czy Senioralia oraz omówiono bieżące problemy z jakimi zmagają się organizacje. 50 sztuk poradników otrzyma także Centrum Edukacji Gerontologicznej dla odwiedzających ich podczas dyżurów seniorów.

Grudzień to czas podsumowań, z dumą możemy więc stwierdzić, że Seniorzy mimo trwającej pandemii mają się dobrze, osiągnęli wiele sukcesów w tym także w sferze artystycznej (Zespół Świebodziczanie i Melodia) czego dowodem są dyplomy i statuetki w siedzibach organizacji, zrealizowali większość planowanych na rok 2021 działań a widząc ich zapał z pewnością wiemy, że będą widoczną częścią społeczeństwa w naszym mieście.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group