Wtorek, 20 października
Imieniny: Ireny, Kleopatry
Czytających: 555
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Płomień na fotelu lidera – wyniki i tabele klasy B

Wiadomości: klasa B
Poniedziałek, 22 kwietnia 2013, 19:15
Aktualizacja: 19:16
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W meczu na szczycie świdnickiej grupy II klasy B Płomień Makowice pokonał na wyjeździe LKS Gola Świdnica 2:1 i wskoczył na sam szczyt tabeli.

20. kolejka klasy B – grupa I świdnicka
Wodospad Zastruże - Spółdzielca Marcinowice 0:2
Płomień Dobromierz - Grom Panków 4:0
Tęcza Bolesławice - Błyskawica Kalno 5:1
Unia Jaroszów - Zryw Łażany 2:0
Błękitni Słotwina - LKS Piotrowice Świdnickie 2:0
WKS Goczałków - Herbapol Stanowice 1:1
LKS Wiśniowa - Wierzbianka Wierzbna 0:2
Granit Rogoźnica - Orzeł Witoszów 0:3 (wo)

Tabela
1. Tęcza Bolesławice------17 – 44 – 57:25
2. Wierzbianka Wierzbna-17 – 39 – 48:26
3. Unia Jaroszów-----------17 – 38 – 52:18
4. WKS Goczałków---------17 – 36 – 55:23
5. Herbapol Stanowice-----17 – 32 – 44:28
6. Błękitni Słotwina---------17 – 29 – 35:27
7. Spółdzielca Marcinowice-17 – 26 – 41:31
8. LKS Wiśniowa-------------17 – 25 – 46:37
9. Płomień Dobromierz------17 – 22 – 39:35
10. Orzeł Witoszów---------17 – 20 – 28:33
11. Zryw Łażany------------17 – 18 – 29:34
12. Błyskawica Kalno-------17 – 18 – 39:45
13. Wodospad Zastruże----17 – 16 – 24:60
14. LKS Piotrowice Św.------17 – 10 – 22:56
15. Grom Panków------------17 – 10 – 12:50
16. Granit Rogoźnica---------17 – 7 – 34:77

20. kolejka klasy B – grupa II świdnicka
LKS Dobrocin - Ślężanka Tąpadła 5:2
LKS Gola Świdnicka - Płomień Makowice 1:2
LKS Gilów - Dąb Mościsko 1:1
Victoria Tuszyn - Piast Jaźwina 3:1
Klubokawiarnia Roztocznik - Gryf Burkatów 5:1
Kłos Lutomia - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 0:6
LKS II Bystrzyca Górna - Orzeł Piława Dolna 2:1
Sparta Ostroszowice – Sparta Oleszna 0:3 (wo)

Tabela
1. Płomień Makowice----------17 – 45 – 76:30
2. Victoria Tuszyn--------------17 – 43 – 59:14
3. LKS Gola Świdnicka---------17 – 43 – 59:5
4. Klubokawiarnia Roztocznik-17 – 42 – 69:26
5. Orzeł Piława Dolna----------17 – 39 – 70:24
6. LKS II Bystrzyca Górna-----17 – 27 – 41:37
7. Sparta Oleszna---------------17 – 26 – 50:38
8. Piast Jaźwina-----------------17 – 19 – 32:56
9. Orzeł Przerzeczyn Zdrój----17 – 17 – 31:57
10. Dąb Mościsko----------------17 – 16 – 37:53
11. Ślężanka Tąpadła------------17 – 16 – 35:67
12. Gryf Burkatów--------------17 – 16 – 35:53
13. LKS Dobrocin-----------------17 – 13 – 25:57
14. LKS Gilów----------------------17 – 8 – 23:49
15. Kłos Lutomia------------------17 – 4 – 13:69
16. Sparta Ostroszowice--------17 – 23 – 28:48

Sparta Ostroszowice wycofała się z rozgrywek po rundzie jesiennej

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~..... 22-04-2013 19:59
Tecza nadal na czele!!! Bedzie A-klasa. oby tak dalej chlopaki!!!!

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group