Poniedziałek, 20 maja
Imieniny: Aleksandra, Bazylego
Czytających: 1338
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Pływali w Żarowie

Piątek, 18 marca 2022, 10:32
Aktualizacja: 10:32
Autor: red
Żarów: Pływali w Żarowie
Fot. UM Żarów
Uczniowie szkół podstawowych rywalizowali w mistrzostwach gminy Żarów w pływaniu, którego organizatorem było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie oraz klub ULKS Piast 2008 Żarów.

Zawody rozegrane zostały na żarowskim basenie, a młodych zawodników we wspólnej rywalizacji dopingowali kibice, wśród których nie brakowało rodziców i dziadków. Do szkolnej rywalizacji przystąpili uczniowie wszystkich szkół podstawowych funkcjonujących na terenie gminy Żarów.

- Dziś na żarowskim basenie młodzi pływacy rywalizują w Mistrzostwach Gminy Żarów w pływaniu. Cieszymy się, że po okresie pandemii dzieci znów mogą spotkać się tak licznie na naszym basenie i wziąć udział w sportowych zawodach. To także doskonała okazji do promocji zdrowego wypoczynku na basenie – mówił Krzysztof Dutkiewicz z Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie.

Zwycięzcy w każdej kategorii wiekowej otrzymali medale oraz dyplomy. Wyniki zawodów dostępne są: http://www.centrum.zarow.pl/index.php/sport-newsy/1836-mistrzostwa-plywakow

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group