Piątek, 8 grudnia
Imieniny: Marii, Makarego
Czytających: 621
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Witoszów Dolny: Pływanie zwiększa pewność siebie

Wtorek, 3 października 2023, 13:25
Aktualizacja: 13:26
Autor: red
Witoszów Dolny: Pływanie zwiększa pewność siebie
Fot. Gmina Świdnica
Pływanie może przynosić wiele korzyści nie tylko dla zdrowia fizycznego. Wspiera stawy, poprawia elastyczność, równowagę i zdolności oddechowe, a przede wszystkim zwiększa pewność siebie. Wiedzą o tym doskonale członkowie Klubu ABC Seniora, którzy w każdy poniedziałek korzystają z bezpłatnych zajęć na basenie w Witoszowie Dolnym.

Basen jest miejscem spotkań, gdzie seniorzy mogą nawiązywać nowe znajomości i spędzać czas z innymi osobami. Dla niektórych seniorów pływanie może pomóc w zwiększeniu pewności siebie, ponieważ osiągają sukcesy w nowej umiejętności, poprawiając przy tym swoją kondycji fizycznej.

Gimnastyka w wodzie jest łagodnym ćwiczeniem, które nie obciąża stawów tak bardzo jak niektóre inne aktywności. Dlatego pływanie jest szczególnie korzystne dla osób starszych, które mogą mieć problemy z bólami stawów lub chorobami zwyrodnieniowymi – mówią członkowie Klubu ABC Seniora z Bystrzycy Dolnej i zachęcają do wstąpienia w szeregi klubu. Jeżeli chcesz dołączyć do aktywnych, bezpiecznych i ciekawych świata seniorów z gminy Świdnica zgłoś się do siedziby Klubu ABC Seniora w Bystrzycy Dolnej nr 55. Spotkania odbywają się w każdy wtorek i w czwartek w godz. od 14:00 do 18:00. Z tytułu członkostwa nie są pobierane żadne opłaty.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2023 Highlander's Group