Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 893
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Wierzbna: Po Balu Sołtysa

Wtorek, 30 stycznia 2024, 15:50
Autor: red
Wierzbna: Po Balu Sołtysa
Fot. UM Żarów
Pięknie udekorowana świetlica, na stołach swojskie smakołyki, skoczna muzyka w wykonaniu zespołu Walter Band i życzenia oraz podziękowania dla wszystkich sołtysów. Za nami tegoroczny Bal Sołtysa, który w tym roku odbył się w Wierzbnej.

To była już XXVIII edycja tego wydarzenia. Gospodarzami Balu Sołtysa byli sołtys Wierzbnej Mariusz Bryła, Koło Gospodyń Wiejskich w Wierzbnej, radna Zuzanna Urbanik, burmistrz Leszek Michalak oraz zastępca burmistrza Przemysław Sikora, którzy dołożyli wszelkich starań, aby impreza była udana dla wszystkich uczestników. Nad przebiegiem całej uroczystości czuwali nie tylko mieszkańcy sołectwa, ale także pracownicy Urzędu Miejskiego w Żarowie. Oficjalnego otwarcia Balu Sołtysa dokonali burmistrz Leszek Michalak wspólnie z zastępcą burmistrza Przemysławem Sikorą, radną Zuzanną Urbanik oraz sołtysem wsi Mariuszem Bryłą.

- Dziękujemy wszystkim za przybycie. Na naszej świetlicy gościmy dziś sołtysów wsi oraz naszych mieszkańców i wspólnie będziemy się bawić oraz świętować, bo to w końcu Bal Sołtysa. Podziękowania kierujemy również w stronę wszystkich, którzy włożyli dużo wysiłku w przygotowanie tej uroczystości – mówili radna Zuzanna Urbanik oraz sołtys Wierzbnej Mariusz Bryła.

Podczas uroczystości podziękowaliśmy także naszym sołtysom za wysiłek i społeczną służbę na rzecz drugiego człowieka.

- Nie wyobrażamy sobie wsi bez sołtysów. To osoby, które dbają o swoich mieszkańców i zawsze starają się być pomocne. Dziękujemy za Wasz wysiłek i zaangażowanie. Życzymy Państwu wytrwałości w rozwiązywaniu spraw społeczności lokalnej, dobrej współpracy z mieszkańcami, realizacji pomysłów, a przede wszystkim zadowolenia z pełnienia tej jakże ważnej funkcji – dziękowali sołtysom burmistrz Leszek Michalak i zastępca burmistrza Przemysław Sikora.

Tańczono i bawiono się do białego rana. A czy zabawa była udana? O jej wyjątkowości świadczyć może zadowolenie i uśmiech na twarzach wszystkich zgromadzonych gości. Takiego balu długo się nie zapomina....W imieniu organizatorów serdecznie dziękujemy wszystkim za liczne przybycie oraz niezapomniane wrażenia. A naszym organizatorom składamy podziękowania za pomoc i zaangażowanie przy organizacji zabawy. I cóż … do zobaczenia na XXIX Balu Sołtysa.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group