Piątek, 19 kwietnia
Imieniny: Konrada, Leona
Czytających: 1919
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Po Dniach Żarowa

Czwartek, 1 czerwca 2023, 7:33
Autor: red
Żarów: Po Dniach Żarowa
Fot. Mirosław Becher
Dni Żarowa, wielkie doroczne święto miasta za nami. Przez dwa dni, w ostatni weekend wiele się działo. Koncerty, konkursy, turnieje, zawody i dużo dobrej zabawy dla całej rodziny. Oprócz licznych atrakcji dla najmłodszych, znalazło się także wiele atrakcji dla starszego pokolenia.

Na scenie w piątkowy wieczór zaprezentowali się również lokalni artyści, a także znane i lubiane gwiazdy. Wśród nich Krukowianie, Aorta, Natalia Lubrano i Zespół After Party.

Święto naszego miasta oficjalnie otworzyli burmistrz Leszek Michalak, dyrektor Gminnego Centrum Kultury i Sportu w Żarowie Tomasz Pietrzyk oraz radny Rady Miejskiej Piotr Zadrożny.

Wręczyliśmy także nagrody uczestnikom konkursu plastycznego "Żarów moich marzeń", którego organizatorem była gmina Żarów oraz Biblioteka Publiczna Miasta i Gminy Żarów. Prace konkursowe nagrodzone w konkursie można podziwiać w siedzibie biblioteki przy ul. Piastowskiej 10 w Żarowie.

Była z nami również firma Eneris ECU, która przygotowała dla mieszkańców wiele ekologicznych atrakcji. Nie zabrakło także ciekawych i kreatywnych warsztatów. Stoiska te cieszyły się dużym zainteresowaniem wśród dzieci, młodzieży, a nawet dorosłych mieszkańców.

Organizatorem Dni Żarowa było Gminne Centrum Kultury i Sportu w Żarowie, które jak zawsze stanęło na wysokości zadania, zapewniając naszym mieszkańcom wspaniałą zabawę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group