Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 735
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Po halowym turnieju

Poniedziałek, 11 grudnia 2023, 9:53
Aktualizacja: Wtorek, 12 grudnia 2023, 9:53
Autor: red
Świebodzice: Po halowym turnieju
Fot. UM Świebodzice
W dniu 10 grudnia (niedziela) w hali sportowo–widowiskowej OSiR odbył się XII Halowy Turniej Piłki Nożnej Ośrodków Kuratorskich Apelacji Wrocławskiej, zorganizowany przez Stowarzyszenie Bona Fide.

W tej edycji udział wzięło 7 ośrodków kuratorskich z: Wałbrzycha, Kędzierzyna Koźla, Ząbkowic Śląskich, Boguszowa Gorc, Lwówka Śląskiego oraz Świebodzic. Punktualnie o godzinie 10:00 Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański oraz Kierownik Ośrodka Kuratorskiego nr 4 w Świebodzicach Maciej Więcek oficjalnie otworzyli zawody, życzyli wszystkim udanych rozgrywek, sprawiedliwej gry i jak najwięcej strzelonych goli. Początkowo rozgrywki odbywały się w fazach grupowych, żeby ostatecznie wyłonić najlepsze drużyny i zagrać o miejsca na podium. Sędziami, którzy dbali o prawidłowy przebieg meczów i o respektowanie zasad gry fair play przez zawodników byli Tomasz Meges oraz Marcin Domagała z Due Soccer Świebodzice. Zarówno opiekunowie drużyn, jak i rodzice oraz zgromadzeni kibice mocno dopingowali piłkarzy i emocjonalnie przeżywali każdy strzał do bramki. Ostatecznie miejsca na podium zajęły drużyny:

I miejsce - Ośrodek kuratorski nr 2 Boguszów-Gorce

II miejsce - Ośrodek kuratorski nr 4 Świebodzice

III miejsce - Ośrodek kuratorski Lwówek Śląski

Pozostałe drużyny uplasowały się na miejscach:

IV miejsce - Ośrodek kuratorski nr 5 Wałbrzych

V miejsce - Ośrodek kuratorski Ząbkowice Śląskie

VI miejsce - Ośrodek kuratorski nr 3 Wałbrzych

VIII miejsce - Ośrodek kuratorski Kędzierzyn -Koźle

Nagrodzeni zostali również poszczególni zawodnicy w kategoriach:

Najlepszy bramkarz - Gracjan

Najlepszy strzelec - Patryk

Najlepsza/y zawodniczka/ zawodnik - Natalia

Najsympatyczniejszy zawodnik – Kewin.

Puchary, medale, nagrody finansowe oraz dyplomy wręczyli wspólnie: Burmistrz Miasta Paweł Ozga, Zastępca Burmistrza Tobiasz Wysoczański, Dyrektor Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu Artur Moneta, Kurator Okręgowy Sądu Okręgowego w Świdnicy Ewa Zarazik, Przedstawicielka Sądu Okręgowego w Świdnicy Katarzyna Podgórska, Kierownik Ośrodka Kuratorskiego nr 4 w Świebodzicach Maciej Więcek. Wszystkim uczestnikom oraz ich wychowawcom serdecznie gratulujemy i dziękujemy za wzięcie udziału w turnieju.

Cały turniej przygotowany był bardzo profesjonalnie, z dbałością o każdy szczegół.

Rozgrywki odbyły się dzięki dotacji przyznanej Stowarzyszeniu Bona Fide Świebodzice z Programu Upowszechniania Kultury i Sportu, a nagrody o łącznej wysokości 13 tys. zł. sfinansował dyrektor Sądu Apelacyjnego we Wrocławiu.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group