Niedziela, 3 marca
Imieniny: Maryny, Tycjana
Czytających: 735
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Pobiegli na milę

Wtorek, 13 września 2022, 9:36
Aktualizacja: 9:37
Autor: red
Świebodzice: Pobiegli na milę
Fot. UM Świebodzice
W niedzielę (11 września) odbył się bieg na 1 milę w Parku Sportowym przy ulicy Księcia Bolka, organizowany przez GVT Świebodzice. Impreza miała zachęcić wszystkich tych najmłodszych i nieco starszych do aktywności ruchowej.

Nie ma znaczenia w jakiej kto jest formie, jak szybko biega, liczy się udział i dobra zabawa. Sportowe zmagania śledzili z uwagą Burmistrz Miasta Świebodzice Paweł Ozga wraz z Zastępca Tobiaszem Wysoczańskim. Włodarz naszego miasta podziękował organizatorom za zaangażowanie w krzewienie sportu, życzył wszystkim biorącym udział super wyników. Podkreślił, że w dzisiejszych czasach wypełnionych nauką, pracą i ciągłym pośpiechem, aktywność fizyczna i znalezienie czasu na wspólne, rodzinne, aktywne spędzenie czasu jest niezwykle ważne. Po krótkiej rozgrzewce dzieci rywalizowały jako pierwsze na krótszym dystansie, natomiast starsi musieli się zmierzyć z trudniejszym wyzwaniem i mieli do pokonania dystans na 1 mile.

W ostatnim biegu każdy miał możliwość przebiec wspólnie i rodzinnie jedno okrążenie. W wyzwaniu wziął udział również Burmistrz Miasta, który z uśmiechem pokonał cały dystans. Na zakończenie odbyło się uroczyste uhonorowanie zwycięzców przez władze miasta, po którym zawodnicy udali się na pyszną pizzę.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group