Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 985
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Pobiegną i pomaszerują by uczcić niepodległość

Poniedziałek, 10 listopada 2014, 18:10
Aktualizacja: 21:12
Autor: red.
Świebodzice: Pobiegną i pomaszerują by uczcić niepodległość
Fot. UM Świebodzice
Już jutro, 11 listopada, o godz. 10:00 spod hali widowiskowo–sportowej OSiR wystartuje III Bieg Niepodległości oraz II Marsz Niepodległości. Wszystkich mieszkańców, którzy w ten oryginalny sposób chcą uczcić kolejną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, zapraszamy do uczestnictwa w imprezie.

Trasa liczy 4 km. Biegacze i chodziarze wystartują sprzed hali, następnie skierują się w stronę obiektu "Blisko Boisko", po czym wrócą polną drogą do parkingu przy Wodnym Centrum Rekreacji i ul. Dąbrówki pobiegną w stronę ogródków działkowych. Następnie wzdłuż działek zawodnicy udadzą się na stację benzynową, by skręcając w prawo przy Hotelu Księżyc wbiec na polną drogę, która powiedzie ich z powrotem pod "Blisko Boisko", a stamtąd wprost na linię start-meta. Dla uczczenia wyjątkowego charakteru biegu, na 1918 m trasy zlokalizowana będzie tzw. lotna premia. Zawodnik, który pierwszy do niej dobiegnie zostanie dodatkowo nagrodzony.

Na uczestników biegu i marszu czekają okolicznościowe koszulki i chorągiewki przygotowane przez Wydział Promocji, Informacji i Współpracy Zagranicznej.

Zapisy uczestników prowadzone będą od godz. 9:00 do 9:45. Uczestnicy niepełnoletni muszą mieć pisemną zgodę prawnego opiekuna.

(Tomasz Merchut)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group