Wtorek, 23 lipca
Imieniny: Bogny, Brygidy
Czytających: 653
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Region: POD NASZYM PATRONATEM: Letni Festiwal Gitary w Krzyżowej

Środa, 21 marca 2012, 18:27
Aktualizacja: Czwartek, 22 marca 2012, 8:21
Autor: organizatorzy
Region: POD NASZYM PATRONATEM: Letni Festiwal Gitary w Krzyżowej
Fot. organizatorzy
Znane są już szczegóły dotyczące 12. Letniego Festiwalu Gitary w Krzyżowej, który odbędzie się w dniach od 26 lipca do 3 sierpnia. W programie, jak co roku, przewidziane są koncerty, lekcje mistrzowskie i warsztaty.

Wszyscy, którzy chcieliby wziąć udział w kursie gry na gitarze, mogą wybrać jeden z kilku dostępnych pakietów. Zapewniają one uczestnictwo w lekcjach indywidualnych, prowadzonych przez doskonałych gitarzystów klasycznych, oraz w warsztatach grupowych, wśród których wybrać można jazz, flamenco lub orkiestrę gitarową, bądź też wszystkie proponowane rodzaje warsztatów. Jest też pakiet adresowany do zwolenników techniki fingerstyle oraz pakiet KIBIC, gwarantujący pobyt w Krzyżowej podczas całego festiwalu, bez aktywnego udziału w warsztatach.

Tegoroczne kursy poprowadzą: József Eötvös, Laurent Boutros, Simone Iannarelli, Leszek Potasiński, Jarema Klich i Krzysztof Pełech (gitara klasyczna) oraz Marcin Olak (gitara jazzowa), Kuba Niedoborek (gitara flamenco), Robert Horna (orkiestra gitarowa), Piotr Restecki i Piotr Słapa (fingerstyle), Agata Teodorczyk (taniec flamenco).

Wieczorami odbywać się będą koncerty wykładowców, w których uczestniczyć mogą także osoby niebiorące udziału w warsztatach.

Szczegóły dotyczące festiwalu oraz formularz zgłoszeniowy dostępne na stronie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group