Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1207
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Strzegom: Pod wpływem psychotropów

Czwartek, 29 kwietnia 2021, 17:16
Autor: red
Strzegom: Pod wpływem psychotropów
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Strzegomiu zatrzymali kierującą, u którego badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że jest pod wpływem substancji psychotropowych.

Funkcjonariusze Komisariatu Policji w Strzegomiu patrolując w godzinach wieczornych rejon gminy zauważyli samochód osobowy marki Nissan, sposób jazdy kierującego był bardzo niepewny co mogło wskazywać, że znajduje się on pod wpływem alkoholu czy narkotyków.

Po zatrzymaniu pojazdu, okazało się że kierująca - 25-letnia mieszkanka powiatu świdnickiego jest trzeźwa, 25-latkę poddano również badaniu na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Uzyskano wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu substancji psychotropowych. Od kobiety pobrano krew do badań.

Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych. 25-latka za swoje czyny odpowie teraz przed Sądem.

Przypomnijmy. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group