Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 983
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Pod wpływem za kierownicą

Piątek, 19 lutego 2021, 9:51
Autor: red
Świdnica: Pod wpływem za kierownicą
Fot. KPP Świdnica
Funkcjonariusze Ogniwa Interwencyjno–Patrolowego, Wydziału Prewencji świdnickiej komendy zatrzymali czterech kierujących, u których badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie potwierdziło, że prowadzą swoje pojazdy pod ich wpływem.

Tylko w ciągu ostatniej doby policjanci Ogniwa Patrolowo-Interwencyjnego, Wydziału Prewencji świdnickiej komendy patrolując rejon miasta Świdnica zatrzymali czterech kierujących w wieku 27,27,28, 41 lat u których przeprowadzono badanie na urządzeniu do wstępnego badania na zawartość narkotyków w organizmie. Badanie w każdym przypadku potwierdziło wynik pozytywny uzasadniający podejrzenie kierowania po zażyciu substancji psychotropowych i środków odurzających. Od mężczyzn pobrano krew do badań.

Dowodem w sprawie będą wyniki badań laboratoryjnych. Mężczyźni za swoje czyny odpowiadać będą teraz przed Sądem.

Przypomnijmy. Kto, znajdując się w stanie nietrzeźwości lub pod wpływem środka odurzającego, prowadzi pojazd mechaniczny w ruchu lądowym, wodnym lub powietrznym, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group