Sobota, 23 października
Imieniny: Marleny, Seweryna
Czytających: 876
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Podpisali listy intencyjne i udali się do Zęba

Wtorek, 1 marca 2011, 15:07
Aktualizacja: 15:30
Autor: MDvR
Świdnica: Podpisali listy intencyjne i udali się do Zęba
Fot. użyczone
Klub Pływacki UKS SVIDA realizował w dniach 15–20 luty projekt współfinansowany ze środków Unii Europejskiej ,,Młode Gwiazdy 2011". W projekcie uczestniczyły kluby: słowacki KP Aquacity Poprad i czeski TJ Delfin Nachod. Ogółem w projekcie wzięło udział 36. zawodników z zagranicy oraz pływaków UKS–u SVIDA.

Wspólne treningi odbywały się na basenie Szkoły Podstawowej nr 4, pływalni przy ul. Równej oraz w hali przy ul. Pionierów. Dodatkową atrakcją był wyjazd w pobliskie góry z pieczeniem kiełbasek oraz wspólne wyjście na lodowisko. Projekt zakończył się podpisaniem listów intencyjnych o wzajemnej współpracy, a podczas uroczystości młodzi pływacy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami za udział w ,,Sztafetach Przyjaźni" .

UKS SVIDA otrzymał zaproszenie na zawody do Popradu oraz do udziału w mistrzostwach organizowanych przez Lokomotiv Trutnov i Delfin Nachod. Jest propozycja aby zawody organizowane przez kluby z Czech rozszerzyć o jedną edycję w Świdnicy. W drugim tygodniu ferii grupa pływaków UKS-u SVIDA jak w poprzednim roku udała się na obóz do Zęba, mieszczącego się w pobliżu Zakopanego, gdzie w czasie pobytu doskonalono jazdę na nartach.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group