Sobota, 25 maja
Imieniny: Grzegorza, Magdaleny
Czytających: 1224
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Podsumowali miniony rok

Środa, 24 marca 2021, 14:17
Aktualizacja: 14:18
Autor: red
Gmina Świdnica: Podsumowali miniony rok
Fot. Gmina Świdnica
We wtorek 23. marca w sali narad Urzędu Gminy Świdnica odbyło się spotkanie Komisji Oświaty Kultury Sportu i Turystyki. Poza przewodniczącą i członkami komisji w spotkaniu wzięli udział przedstawiciele Gminnego Ośrodka Kultury Sportu i Rekreacji, GLKS Świdnica, Gminnego Koła PTTK Teraz Sudety.

Był to czas poświęcony na podsumowania wydarzeń sportowych, rozgrywek zrealizowanych w 2020 roku. Pandemia koronawirusa pokrzyżowała wiele planów w tym obszarze, ale nie wszystkie spotkania musiały zostać odwołane. Z sukcesem i dużym zainteresowaniem udało się zorganizować między innymi Ligę Piłkarską, masowy Marsz Nordic Walking, Bieg Przyjaźni w Krzyżowej, turniej piłki plażowej w Bystrzycy Górnej, a nawet na szczeblu ogólnopolskim reprezentował gminę Klub Triathlonowy działający przy Szkole Podstawowej w Witoszowie Dolnym. Gmina Świdnica była również współorganizatorem Klubowych Mistrzostw Polski w Biegach na Orientację.

Jak podkreślali szefowie gminnych organizacji sportowych - miniony rok był niezwykle trudny, szczególnie ze względu na finanse, ale był także czasem, który wiele nauczył. Z wieloma nowymi pomysłami, pozytywnym nastawieniem i patrząc w przyszłość z nadzieją, wszyscy czekamy na tegoroczne, sportowe wydarzenia. O szczegółach będziemy informować wkrótce.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group