Niedziela, 21 kwietnia
Imieniny: Bartosza, Feliksa
Czytających: 1398
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Olszany: Podsumowali sezon

Poniedziałek, 26 lipca 2021, 12:45
Aktualizacja: 12:46
Autor: red
Olszany: Podsumowali sezon
Fot. UM Strzegom
Zarząd LKS–u Huragan Olszany zorganizował na miejscowym boisku sportowym festyn z okazji zakończenia sezonu rozgrywek piłkarskich.

To był trudny czas, ograniczenia związane z pandemią, dalekie dojazdy na mecze, ponieważ piłkarze grali w lidze jeleniogórskiej. Nowo tworzący się zespół potrzebuje czasu na osiągnięcie lepszych wyników. Najlepszym strzelcem drużyny został Marcin Lubczyński. Następny sezon olszaniacy rozpoczną już w lidze świdnickiej.

Podsumowanie wyników i plany na przyszłość zdominowały rozmowy piłkarzy i kibiców. Jak na piłkarski festyn przystało, odbył się tradycyjny mecz w nieregulaminowym czasie, w którym zagrali żonaci vs kawalerowie. Wygrali bardziej doświadczeni 2-1. Bramki dla żonatych strzelili: Łukasz Komornicki i Tomasz Kościelny, a dla kawalerów: Paweł Lubczyński. Obecne na festynie dzieci rozgrywały swoje mecze i bawiły się piłką spontaniczne.

Była to również okazja do tańca przy muzyce p. Damiana oraz degustacji ciast p. Ewy, grochówki "Prezesa", przysmaków z grilla p. Andrzeja i innych atrakcyjnych przysmaków
na stoisku p. Ani.

Cichy, ciepły wieczór stworzył niepowtarzalny klimat dla spotkań znajomych i przyjaciół z całej wsi, dorosłych, dzieci i młodzieży.

Organizatorzy dziękują za pomoc w organizacji festynu sołtys Olszan - Stanisławie Górskiej, Kacprowi i wszystkim tym, którzy przyczynili się do powodzenia tego przedsięwzięcia.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group