Sobota, 24 lutego
Imieniny: Bogusza, Macieja
Czytających: 862
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Żarów: Podziękowania dla dyrektorów

Niedziela, 15 października 2023, 7:47
Aktualizacja: Poniedziałek, 16 października 2023, 11:47
Autor: red
Żarów: Podziękowania dla dyrektorów
Fot. UM Żarów
14 października obchodzony był Dzień Edukacji Narodowej. To ważne święto dla całych szkolnych społeczności, ale również okazja, aby na ręce dyrektorów szkół, nauczycieli i pracowników oświaty złożyć podziękowania za trud pracy pedagogiczno–wychowawczej.

Za zaangażowanie, troskę i trud włożony w codzienną pracę burmistrz Leszek Michalak, zastępca burmistrza Przemysław Sikora oraz sekretarz gminy Żarów Sylwia Pawlik złożyli podziękowania na ręce dyrektorów szkół.

- Bycie dobrym nauczycielem i wychowawcą wymaga nie tylko wiedzy i doświadczenia, ale również zaangażowania i chęci współpracy z młodym pokoleniem, otwartości na nowe wyzwania, które stawiane są współczesnemu społeczeństwu. Z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy Państwu podziękowania i słowa uznania za odpowiedzialną pracę. Życzymy wielu sukcesów zawodowych, spełnienia obranego celu oraz tego, aby podejmowany trud był źródłem satysfakcji z pracy dla dzieci i młodzieży oraz społecznego uznania – życzyli dyrektorom szkół burmistrz Leszek Michalak wraz z zastępcą burmistrza Przemysławem Sikorą.

Wszystkim nauczycielom i pracownikom oświaty z okazji Dnia Edukacji Narodowej składamy najserdeczniejsze życzenia. Życzymy wszelkiej pomyślności, zdrowia, radości i wytrwałości w pokonywaniu codziennych trudności.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group