Poniedziałek, 29 listopada
Imieniny: Błażeja, Saturnina
Czytających: 984
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Świdnica: Podziękowania dla nauczycieli

Niedziela, 13 października 2019, 17:51
Autor: red
Gmina Świdnica: Podziękowania dla nauczycieli
Fot. Gmina Świdnica
– Dziękuję za codzienne, niezwykle trudne i pracochłonne kształtowanie umysłów i charakterów uczniów w naszych szkołach. Niech Państwa wiedza i pasja spotyka się z szacunkiem. Niech wykonywanie tego pięknego zawodu dostarcza Państwu zadowolenia i społecznego uznania, a na co dzień życzę dużo witaminy U… czyli uśmiechu – mówiła wójt Teresa Mazurek, podczas dorocznego spotkania w Urzędzie Gminy z okazji Dnia Edukacji Narodowej.

- To dzięki Państwa wysiłkowi i zaangażowaniu możliwe są liczne sukcesy uczniów oraz rozwój naszych szkół, a młode pokolenie staje się odpowiedzialne i bardziej wrażliwe na potrzeby drugiego człowieka, lokalnej społeczności oraz środowiska. Dziękuję Państwu za pomoc i wsparcie w rozwiązywaniu problemów swoich podopiecznych, za wspomaganie rodziców w kształtowaniu charakterów i postaw, a także w przygotowywaniu ich dzieci do dorosłego życia.

- Wszystkim Pracownikom gminnych placówek oświatowych życzę, aby poczucie dobrze spełnionej misji dodawało energii i zapału do dalszej pracy, a szacunek i uznanie uczniów i ich rodziców niech będą największym podziękowaniem. Życzę Państwu radości i entuzjazmu w dążeniu do wytyczonych celów, satysfakcji z sukcesów własnych i sukcesów Państwa uczniów oraz zdrowia i osobistego szczęścia – podkreślała wójt gminy.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group