Piątek, 28 stycznia
Imieniny: Radomira, Tomasza
Czytających: 523
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świdnica: Podziękowania dla strażników

Piątek, 19 marca 2021, 9:36
Aktualizacja: 9:37
Autor: red
Świdnica: Podziękowania dla strażników
Fot. KPP Świdnica
Komendant Powiatowy Policji świdnickiej jednostki mł. insp. Andrzej Dobies wraz z Komendantem Straży Miejskiej w Świdnicy Markiem Fiłonowiczem oraz jego zastępcą Edwardem Świątkowskim przekazali szczególne podziękowania dla trzech funkcjonariuszy Straży Miejskiej za ich zaangażowanie i wzorową postawę w służbie.

17 marca br. Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy mł. insp. Andrzej Dobies spotkał się z Kierownictwem Straży Miejskiej oraz funkcjonariuszami - Młodszymi Strażnikami Straży Miejskiej Dawidem Lubczyńskim, Pawłem Kaczorowskim oraz Pawłem Kozioł i pogratulował zaangażowania oraz pełnego profesjonalizmu w prowadzonych działaniach związanych z odnalezieniem 11-latka, który zagubił się opiekunowi w drodze do szkoły. Słowa uznania za wzorową postawę w służbie przekazali również Komendant Straży Miejskiej w Świdnicy Marek Fiłonowicz oraz jego zastępca Edward Świątkowski.

Komendant Powiatowy Policji w Świdnicy życzył również funkcjonariuszom wytrwałości w realizacji codziennych zadań, wielu zawodowych i osobistych sukcesów oraz nieustającej satysfakcji z podejmowanych wyzwań.

Mł. insp. Andrzej Dobies przekazał również słowa uznania za owocną współpracę z całą formacją Straży Miejskiej mającą wpływ na rzecz podniesienia poczucia bezpieczeństwa mieszkańców Świdnicy.

Spotkanie przebiegało w reżimie sanitarnym ze względu obostrzenia związane z epidemią COVID-19.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2022 Highlander's Group