Niedziela, 16 czerwca
Imieniny: Anety, Justyny
Czytających: 1340
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Słotwina: Podziękowania od przedszkolaków

Sobota, 11 grudnia 2021, 13:29
Autor: red
Słotwina: Podziękowania od przedszkolaków
Fot. KPP Świdnica
Przedszkolaki z „Bajkowej Dolinki” wraz z gronem pedagogicznym w niecodzienny sposób podziękowały policjantom z Posterunku Policji w Słotwinie za zajęcia edukacyjne.

Dzielnicowych z Posterunku Policji w Słotwinie- mł. asp. Marta Balewicz, st. asp. Adam Kłyszejko oraz sierż. szt Rafał Jarosz odebrali wczoraj z rąk Pani Sylwii Hamudy podziękowania za organizację zajęć edukacyjnych z przedszkolakami .

Mali słuchacze w trakcie zabaw z policjantami dowiedzieli się jakie zagrożenia czyhają na nich w drodze z domu do przedszkola, na co zwracać wówczas uwagę i czego unikać. Policjanci przypomnieli podstawowe zasady bezpiecznego przechodzenia przez jezdnię oraz wyjaśnili jak należy zachowywać się w przypadku kontaktów z osobami obcymi. Najmłodsi dowiedzieli się także na czym polega służba dzielnicowego i w jakich sprawach można zwracać się do z prośbą o pomoc do Policjanta. (informacja o spotkaniu przedszkolaków z policjantami)

Miłe słowa, które dzielnicowi usłyszeli kolejny raz to jednak nie wszystko. Maluchy postanowiły również w niecodzienny sposób podziękować policjantom, przekazując przygotowane własnoręcznie zawieszki dla kierowców, które mają promować bezpieczeństwo. W ten sposób najmłodsi wraz z Panią Justyną Duda-pomysłodawcą akcji promującej bezpieczeństwo w ruchu drogowym, chciały wesprzeć funkcjonariuszy w ich w służbie.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group