Piątek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 883
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Podziękowania za sukcesy i promocję

Poniedziałek, 1 lipca 2013, 14:04
Aktualizacja: 14:05
Autor: red.
Świebodzice: Podziękowania za sukcesy i promocję
Fot. UM Świebodzice
XL sesja Rady Miejskiej Świebodzic, która odbyła się 27 czerwca, miała wyraźnie sportowy charakter. A to za sprawą sportowców, którzy zostali uhonorowani dyplomami i upominkami od władz samorządowych za wspaniałe sukcesy oraz promocję miasta.

W tym gronie znalazły się dziewczęta trenujące w Miejskim Klubie Sportowym Victoria Świebodzice. Drużyna juniorek zdobyła niedawno Mistrzostwo Polski w rozgrywkach plażowej piłki ręcznej młodzieży. Nasze mistrzowskie piłkarki ręczne pojawiły się na sesji prawie w komplecie, w towarzystwie trenerów: Bogusława Stankiewicza i Marka Gąsiora. Zawodniczki otrzymały gromkie brawa a od Przewodniczącego Rady Miejskiej Łukasza Kwadransa dyplomy i upominki.
Skład zespołu: Agata Piwko, Marlena Garazdowska, Monika Węgrzyn, Katarzyna Jamrozińska, Hanna Pawiłojć, Joanna Szczerba, Karolina Miecznikiewicz, Emilia Cichawa.

Podobne podziękowania trafiły do osoby, dzięki której już nie raz słychać było w kraju o Świebodzicach. Otrzymał je Mateusz Brzuchacz, zdobywca drugiego miejsca na Mistrzostwach Śląska i Mistrzostwach Polski w Kulturystyce. Mateusz Brzuchacz trenuje kulturystykę pod skrzydłami Stowarzyszenia Bona Fide, jest także instruktorem na miejskiej siłowni w Ośrodku Sportu i Rekreacji. Chętnie służy innym swoją wiedzą i umiejętnościami.

- Chciałbym także serdecznie podziękować za to, że władze mojego miasta umożliwiają mi trenowanie, dofinansowując działalność Stowarzyszenia, ale także rozbudowując siłownię - podkreślał kulturysta.

Gratulujemy wszystkim osiągnięć i życzymy kolejnych sukcesów sportowych.

(UM Świebodzice)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group