Sobota, 22 czerwca
Imieniny: Pauliny, Jana, Tomasza
Czytających: 1015
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Świebodzice: Podziękowanie od Górnika

Środa, 16 grudnia 2020, 8:43
Aktualizacja: 8:44
Autor: red
Świebodzice: Podziękowanie od Górnika
Fot. UM Świebodzice
15 grudnia (wtorek) z wizytą do burmistrza miasta Pawła Ozgi oraz zastępcy burmistrza Tobiasza Wysoczańskiego przybyli: Mateusz Rosiak prezes LKS Górnik Wałbrzych, dyrektor Ligii MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej oraz Władysław Żyndul dyrektor sportowy Ligii.

Przedstawiciele Klubu przekazali włodarzom miasta podziękowania za pomoc i wsparcie w organizacji zawodów V edycji Ligi MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej 2020, która była wyjątkową imprezą ze względu na rekord frekwencji oraz organizację. Na starcie w naszym mieście stawiło się łącznie 160 zawodników i zawodniczek ze Świebodzic, Głuchołaz, Jeleniej Góry, Polkowic, Wrocławia, Wałbrzycha, Jaworzyny Śląskiej, Nowej Rudy. MTB Aglomeracji Wałbrzyskiej, to nie tylko pełna emocji rywalizacja zawodników, ale także doskonała promocja miasta w regionie.

Podczas spotkania burmistrz miasta wraz z zastępcą burmistrza przekazali przedstawicielom Klubu LKS Górnik Wałbrzych słowa podziękowania za zaangażowanie w organizację imprez sportowych w Świebodzicach, jednocześnie wyrażając nadzieję na dalszą, owocną współpracę.

Twoja reakcja na artykuł?

1
100%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group