Niedziela, 28 listopada
Imieniny: Grzegorza, Zdzisława, Stefana
Czytających: 990
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Roztoka: Podziękowanie za długoletnią służbę

Wtorek, 8 stycznia 2013, 16:06
Aktualizacja: 16:09
Autor: red.
Roztoka: Podziękowanie za długoletnią służbę
Fot. UG Dobromierz
Spotkanie noworoczne, które odbyło się 28 grudnia w sali widowiskowej świetlicy wiejskiej w Roztoce było znakomitą okazją by w gronie ponad 100 osób podsumować półmetek kadencji Rady Gminy Dobromierz i wójta Jerzego Ulbina, do czego posłużyła m.in. prezentacja multimedialna.

Był to również doskonały moment by pożegnać przechodzącego na emeryturę, po 33 latach służby w szeregach policji, aspiranta sztabowego z Posterunku Policji w Dobromierzu Jerzego Werczyńskiego. Wójt Jerzy Ulbin, przewodnicząca rady Danuta Świerk, komendant powiatowy policji Krzysztof Niziołek wraz z przedstawicielami dobromierskiego posterunku policji, podziękowali za wieloletnią i owocną służbę oraz życzyli pomyślności na dalsze lata.

Należy wspomnieć, że w spotkaniu wzięli udział poseł na Sejm RP Monika Wielichowska, starosta świdnicki Zygmunt Worsa, radni, sołtysi, przedstawiciele firm, instytucji, klubów sportowych, ochotniczych straży pożarnych, kół gospodyń wiejskich, policji, duchowieństwa oraz pracownicy urzędu.

(UG Dobromierz)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group