Poniedziałek, 25 października
Imieniny: Darii, Kingi
Czytających: 1015
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Gmina Strzegom: Pogorzelcy dziękują za pomoc

Piątek, 15 lutego 2013, 10:24
Aktualizacja: 10:26
Autor: red.
Gmina Strzegom: Pogorzelcy dziękują za pomoc
Fot. UM Strzegom
Pragniemy z serca podziękować wszystkim, którzy wsparli nas w tak ciężkiej chwili: Panu burmistrzowi Zbigniewowi Suchycie oraz Radzie Miejskiej z przewodniczącym na czele, strażom pożarnym, służbie zdrowia, dyrekcji oraz pracownikom Banku Spółdzielczego!

Sołtysom i mieszkańcom miasta i gminy Strzegom. Jak również zaprzyjaźnionym rolnikom z innych gmin. RSP z Jugowej i Tomkowic. Mieszkańcom Jawora, wszystkim tym, którzy wpłacili pieniądze na nasze konto bankowe, dzięki którym mamy już dach nad głową.

Księdzu Proboszczowi i parafianom z Roztoki. Uczniom i nauczycielom z Gimnazjum nr 1 oraz P. dyrektorowi Zespołu Szkół Zawodowych i jego uczniom. Opiece społecznej, Straży Miejskiej, koleżankom i kolegom za pomoc finansową i dary, również za ciężki sprzęt do odgruzowania.

Nie wiedzieliśmy, że mamy tylu przyjaciół, znajomych i dobrych ludzi wokół siebie. Nie będziecie Państwo mieli nam za złe, że w szczególności podziękujemy mieszkańcom naszej wsi - Godzieszówek. Przecież to oni, niemal cała wieś pracowała przy odgruzowaniu i przy odbudowie spalonego domu. To oni pracowali w niedzielę i zwalniając się z pracy bezinteresownie uczestniczyli przy ciężkiej pracy.

Dziękujemy bardzo młodzieży. To wielkie szczęście mieć tylu młodych przyjaciół, to jest właśnie prawdziwy dorobek naszych lat. Bardzo się wstydzimy brać coś od ludzi. To przecież to my widzieliśmy sens życia, dzieląc się choćby odrobiną z innymi. Dzisiaj gdy pozbieraliśmy wszystkie nasze myśli sprzed lat, to wszystko wróciło do nas z naddatkiem i ciśnie się na usta stwierdzenie: " Im więcej dasz, tym więcej masz".

Uwierzcie nam, nigdy nie wiadomo, co człowieka w życiu spotka. Mówią, że złe losy zsyła się na takich ludzi, którzy to wszystko uniosą. Kochani, dzięki wam unieśliśmy. W życiu wszystko jest bardzo ważne, ale największą wartością człowieka jest drugi człowiek. Kochani, tak bardzo wam dziękujemy, przepraszamy, jeśli kogoś pominęliśmy. Dobroć płynąca od ludzi zostanie na zawsze w naszym myślach do końca naszych dni.

(Maria i Stanisław Krupnik wraz z rodziną)

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2021 Highlander's Group