Czwartek, 18 kwietnia
Imieniny: Alicji, Bogusławy
Czytających: 1372
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Jaskulin: Pograli w piłkarzyki

Niedziela, 18 czerwca 2023, 7:53
Aktualizacja: 12:54
Autor: red
Jaskulin: Pograli w piłkarzyki
Fot. Starostwo Powiatowe Świdnica
14 czerwca 2023 r. w Jaskulinie odbył się I Powiatowy Turniej Gry w Piłkarzyki, w ramach Programu „Senior na start”. Uczestnikami byli seniorzy z Powiatu Świdnickiego reprezentujący kluby i organizacje pozarządowe oraz mieszkańcy Domu Pomocy Społecznej w Jaskulinie.

Organizatorem tego interesującego wydarzenia był Powiat Świdnicki - członek Regionalnej Koalicji na Rzecz Zdrowego Starzenia Się, natomiast gospodarzem turnieju był Dom Pomocy Społecznej w Jaskulinie.

Celem tej imprezy było aktywizowanie seniorów, zmotywowanie do spędzenia czasu na świeżym powietrzu, integracji środowisk senioralnych oraz znakomita zabawa – informuje Alicja Synowska członek Zarządu Powiatu Świdnickiego i przedstawiciel Koalicji na Rzecz Zdrowego Starzenia Się.

W turnieju wystartowało 8 drużyn reprezentowanych przez Klub Seniora ze Świebodzic, Świdnickie Stowarzyszenie Amazonek, Uniwersytet Trzeciego Wieku ze Świdnicy, Dom Pomocy Społecznej w Jaskulinie, Klub Seniora z Osiedla Młodych ze Świdnicy.

Imprezie towarzyszyła piękna pogoda, prawdziwie sportowa rywalizacja oraz radośnie uśmiechnięte twarze, a towarzysząca muzyka zachęcała do wspólnej zabawy. Podczas imprezy panowała niesamowita atmosfera, która dostarczyła satysfakcji nie tylko uczestnikom, ale również gospodarzom i organizatorom turnieju.

Zwieńczeniem tego wydarzenia było uroczyste wręczenie zwycięzcom nagród, które zostały ufundowane przez Powiat Świdnicki oraz OSiR Świebodzice - informuje Jarosław Szandurski Przewodniczący Koalicji Na Rzecz Zdrowego Starzenia Się.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom z Klubu Seniora z Osiedla Młodych w Świdnicy, drużynie z DPS z Jaskulina oraz UTW ze Świdnicy – kontynuuje Jarosław Szandurski.

Organizatorzy zadbali nie tylko o zwycięzców, ale również o wszystkich uczestników turnieju, wręczając nagrody pocieszenia w postaci voucherów do Wodnego Centrum Rekreacji w Świebodzicach.

To była wielka radość, duże emocje i wyrównana walka na wysokim poziomie – informuje Wicestarosta Zygmunt Worsa - główny sędzia turnieju.

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor DPS w Jaskulinie Darii Kurek za gościnę i za organizację tego wspaniałego wydarzenia i już dziś zapraszamy na kolejną edycję – mówi Alicja Synowska.

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Ogłoszenia

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2024 Highlander's Group