Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 574
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pojedynek o fotel lidera

Wiadomości: klasa A
Piątek, 1 listopada 2013, 21:39
Aktualizacja: 21:39
Autor: MDvR
Fot. archiwum
Niezwykle ciekawie zapowiada się niedzielny pojedynek w grupie II klasy A, w którym wicelider tabeli Polonia Ząbkowice Śląskie podejmie lidera LKS Gola Świdnicka.

13. kolejka klasy A – grupa I
Gwarek Wałbrzych - Górnik Boguszów-Gorce 3 listopada, 14:00
Tęcza Bolesławice - Biały Orzeł Mieroszów 3 listopada, 11:00
Nysa Kłaczyna - Czarni Wałbrzych 3 listopada, 14:00
Włókniarz Głuszyca - Unia Jaroszów 3 listopada, 14:00
Zieloni Mrowiny - KS Walim 3 listopada, 14:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Sudety Dziećmorowice 3 listopada, 14:00
Granit Roztoka - Wenus Nowice 3 listopada, 14:00
Cukrownik Pszenno - Grom Witków 3 listopada, 14:00

Tabela
1. Sudety Dziećmor.--------12 - 28 - 33-16
2. Zdrój Jedlina Zdrój-------12 - 27 - 26-15
3. Granit Roztoka------------12 - 26 - 21-10
4. Czarni Wałbrzych---------12 - 24 - 36-22
5. Grom Witków-------------12 - 21 - 32-20
6. KS Walim------------------12 - 20 - 26-29
7. Unia Jaroszów-------------12 - 19 - 28-20
8. Wenus Nowice------------12 - 19 - 34-18
9. Gwarek Wałbrzych-------12 - 17 - 19-20
10. Cukrownik Pszenno-----12 - 15 - 18-20
11. Orzeł Mieroszów--------12 - 13 - 22-25
12. Włókniarz Głuszyca-----12 - 12 - 18-27
13. Tęcza Bolesławice-------12 - 10 - 19-40
14. Górnik Boguszów-G.----12 - 10 - 14-38
15. Zieloni Mrowiny---------12 - 8 - 21-35
16. Nysa Kłaczyna------------12 - 5 - 12-24

13. kolejka klasy A – grupa II
Skałki Stolec - Wieża Rudnica 3 listopada, 14:00
Delta Słupice - Zieloni Łagiewniki 3 listopada, 14:00
Czarni Sieniawka - Płomień Makowice 3 listopada, 12:00
Polonia Ząbkowice Śląskie - LKS Gola Świdnicka 3 listopada, 11:00
Koliber Uciechów - Ślęża Ciepłowody 3 listopada, 12:00
Tarnovia Tarnów - Rawa Boleścin 3 listopada, 14:00
Zgoda Grodziszcze - Niemczanka Niemcza 3 listopada, 14:00
Błękitni Owiesno - Boxmet Piskorzów 3 listopada, 14:00

Tabela
1. LKS Gola Świdnicka------12 - 30 - 37-15
2. Polonia Ząbkowice-------12 - 28 - 39-18
3. Niemczanka Niemcza----12 - 27 - 33-18
4. Płomień Makowice-------12 - 27 - 45-24
5. Skałki Stolec--------------12 - 22 - 39-15
6. Zieloni Łagiewniki--------12 - 21 - 27-23
7. Tarnovia Tarnów---------12 - 19 - 28-40
8. Czarni Sieniawka---------12 - 18 - 25-29
9. Koliber Uciechów---------12 - 17 - 23-21
10. Delta Słupice------------12 - 16 - 26-25
11. Zgoda Grodziszcze-----12 - 12 - 23-33
12. Rawa Boleścin----------12 - 11 - 28-41
13. Ślęża Ciepłowody------12 - 9 - 12-26
14. Boxmet Piskorzów------12 - 8 - 16-31
15. Wieża Rudnica----------12 - 8 - 27-47
16. Błękitni Owiesno--------12 - 3 - 17-39

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Komentarze (1) Dodaj komentarz

~ 2-11-2013 15:16
W I grupie też wicelider podejmie lidera

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group