Czwartek, 22 października
Imieniny: Filipa, Halki
Czytających: 573
Zalogowanych: 0
Niezalogowany
Rejestracja | Zaloguj

Pojedynek z mistrzem w ostatnim pojedynku sezonu

Wiadomości: klasa okręgowa, klasa A i B
Sobota, 22 czerwca 2013, 22:12
Aktualizacja: 22:13
Autor: MDvR
Fot. archiwum
W ostatniej 30. kolejce wałbrzyskiej klasy okręgowej piłkarze Stali Świdnica podejmą w niedzielę, 23 czerwca na własnym obiekcie ekipę MKS–u Szczawno–Zdrój. Podopieczni Tomasza Oleksego mają jeszcze szanse na wywalczenie trzeciej pozycji na koniec sezonu, drużyna z uzdrowiska już od kilku tygodni cieszy się z mistrzostwa i awansu do IV–ligi.

Na kolejkę przed końcem rozgrywek MKS Szczawno-Zdrój ma dziesięć punktów przewagi nad drugimi Zjednoczonymi Żarów, którzy w niedzielne popołudnie rozegrają mecz wyjazdowy z trzecią w stawce Piławianką Piława Górna. Zwycięstwo żarowian może dać jeszcze Stali trzecią lokatę na koniec sezonu 2012/2013, ale do tego potrzebna jest wygrana z pewnymi mistrzowskiego tytułu graczami MKS-u. Zadanie z pewnością niełatwe, lecz należy pamiętać, że świdniczanie świetnie potrafią wykorzystać atut własnego boiska, gdzie wygrali dwanaście z trzynastu rozegranych spotkań. Wszystkie mecze ostatniej kolejki rozpoczną się w niedzielę, 23 czerwca o 17.00.

30. kolejka klasy okręgowej
Zjednoczeni Ścinawka Średnia - Unia Złoty Stok 23 czerwca, 17:00
Stal Świdnica - MKS Szczawno Zdrój 23 czerwca, 17:00
Trojan Lądek Zdrój - Victoria Świebodzice 23 czerwca, 17:00
Bielawianka II Bielawa - Grom Witków 0:3 (wo)
Kryształ Stronie Śląskie - Iskra Jaszkowa Dolna 23 czerwca, 17:00
Piławianka Piława Górna - Zjednoczeni Żarów 23 czerwca, 17:00
Karolina Jaworzyna Śląska - LKS Bystrzyca Górna 23 czerwca, 14:00

30. kolejka klasy A - grupa I
Biały Orzeł Mieroszów - Zieloni Mrowiny 23 czerwca, 17:00
Wenus Nowice - Włókniarz Głuszyca 23 czerwca, 17:00
Skalnik Czarny Bór - Granit Roztoka 23 czerwca, 17:00
Gwarek Wałbrzych - Rawa Boleścin 23 czerwca, 17:00
Sudety Dziećmorowice - Zagłębie Wałbrzych 23 czerwca, 17:00
Victoria II Świebodzice - Górnik Boguszów-Gorce 23 czerwca, 17:00
Zdrój Jedlina Zdrój - Czarni Wałbrzych 23 czerwca, 17:00
Nysa Kłaczyna - Cukrownik/Polonia Pszenno 23 czerwca, 17:00

30. kolejka klasy A – grupa II
Ślęża Ciepłowody - Sparta Ziębice 23 czerwca, 17:00
Skałki Stolec - Polonia Ząbkowice Śląskie 23 czerwca, 17:00
Zieloni Łagiewniki - Czarni Sieniawka 23 czerwca, 17:00
Błękitni Owiesno - Delta Słupice 23 czerwca, 17:00
Niemczanka Niemcza - Orzeł Mąkolno 23 czerwca, 17:00
Boxmet Piskorzów - Wieża Rudnica 23 czerwca, 17:00
Błękitni Niedźwiedź - Lechia II Dzierżoniów 23 czerwca, 17:00
Zgoda Grodziszcze - Koliber Uciechów 23 czerwca, 17:00

30. kolejka klasy B – grupa I
LKS Marcinowice - Herbapol Stanowice 23 czerwca, 11:00
LKS Piotrowice Świdnickie - Orzeł Witoszów 23 czerwca, 11:00
Zryw Łażany - Wierzbianka Wierzbna 23 czerwca, 11:00
Błyskawica Kalno - LKS Wiśniowa 23 czerwca, 11:00
Grom Panków - Granit Rogoźnica 3:0 (wo)
Wodospad Zastruże - WKS Goczałków 23 czerwca, 11:00
Płomień Dobromierz - Błękitni Słotwina 23 czerwca, 11:00
Tęcza Bolesławice - Unia Jaroszów 23 czerwca, 11:00

30. kolejka klasy B – grupa II
Ślężanka Tąpadła - Orzeł Przerzeczyn Zdrój 23 czerwca, 11:00
Gryf Burkatów - Orzeł Piława Dolna 23 czerwca, 11:00
Piast Jaźwina - Sparta Oleszna 22 czerwca, 18:00
Dąb Mościsko - Sparta Ostroszowice 3:0 (wo)
Płomień Makowice - LKS II Bystrzyca Górna 23 czerwca, 14:00
LKS Dobrocin - Kłos Lutomia 23 czerwca, 11:00
Zryw Gola Świdnicka - Klubokawiarnia Roztocznik 23 czerwca, 11:00
LKS Gilów - Victoria Tuszyn 23 czerwca, 11:00

Twoja reakcja na artykuł?

0
0%
Cieszy
0
0%
Hahaha
0
0%
Nudzi
0
0%
Smuci
0
0%
Złości
0
0%
Przeraża

Czytaj również

Dodaj komentarz

Zaloguj
0/1600

Czytaj również

Copyright © 2002-2020 Highlander's Group